Паперові пакети: новий стандарт еко-упаковки

Протягом декількох десятків років лідируюче місце серед пакувальних матеріалів займав поліетилен. З нього проводилися десятки видів упаковки, затребуваною у всіх сферах виробництва. Для фасування комбікорму, насіння, садового торфу, казеїну, цементу, сухих сумішей і навіть продуктів харчування.

Однак тривалість розпаду поліетилену і його явну шкоду навколишньому середовищу змусили шукати альтернативні варіанти упаковки. Причому головною альтернативою стали паперові пакети з логотипом в Києві використання подібних пакетів датується кінцем XIX століття). Вони зручні, доступні та екологічно безпечні.

Переваги паперових пакетів

Європейська мода на нешкідливу для людей і навколишнього середовища упаковку поступово доходить і до української столиці. З цієї причини паперові пакети з логотипом в Києві досить затребувані як у пересічних споживачів, так і різних компаній.

Подібні пакувальні матеріали поступово витісняють звичні поліетиленові пакети з кількох причин:

  • екологічність матеріалу (під впливом навколишнього середовища паперовий пакет розкладається в рази швидше, ніж поліетилен);
  • універсальність паперових пакувальних матеріалів (їх використовують для упаковки / фасування найрізноманітніших товарів. Від продуктів харчування до мінеральних добрив і промислових товарів. Для цього виробники змінюють щільність паперу, кількість шарів, розміри пакету);
  • зручність транспортування і простота утилізації;
  • відносна дешевизна і доступність упаковки.

Ще одним вагомим перевагою подібної продукції є можливість провести масштабну рекламну кампанію і підвищити при цьому впізнаваність бренду. Зручні та міцні паперові пакети з нанесеним на їх поверхню зображенням товарного знака, логотипа або конкретного продукту використовуються неодноразово. Що сприяє максимальному поширенню розташованої на поверхні пакета рекламної інформації.

Пакети з паперу: різновиди

Залежно від розмірів, щільності матеріалу і форми паперові пакети можна поділити на кілька видів. Найбільш затребуваними залишаються:

  • багатошарова упаковка з клапанами (використовується для сипучих харчових / нехарчових продуктів);
  • відкриті двошарові і ресторанні пакети (упаковка різної ємності для фасування продуктів / покупок);
  • малотиражна упаковка (найчастіше нестандартні, використовуються для різних елітних товарів);
  • еко-сумки, іміджеві та подарункові пакети.

Для виготовлення таких паперових пакетів з нанесеним на поверхню логотипом в Києві найчастіше використовують ламіновану крейдований папір і плайк, картон, дизайнерський і крафт-папір. Це екологічно чисті і нешкідливі для українських користувачів матеріали, на які методом флексодруку або шовкографії наноситися необхідне замовнику зображення.