Векторні ілюстрації:

Вимоги до макетівСтворювати в Adobe Illustrator або Macromedia FreeHand. CorelDraw використовувати обмежено (для збірки простих векторних макетів без ілюстрацій). Заборонено користуватися лінзами, заповненнями і ін. Ефектами. Записувати в форматі eps, ai. Чи не ставити товщину ліній Hairline. Шрифти переводити в криві.

Растрові ілюстрації:

Формат TIFF, (без компресії). Дозвіл – 300 dpi. У макеті ілюстрації не повинні зменшуватися, збільшуватися або повертатися.

Шрифти:

Всі шрифти повинні бути переведені в криві.

Кольору:

Тільки в моделі CMYK. При використанні корпоративного кольору, вказувати номер відповідного Pantone. Прохання попереджати, якщо є переходи від одного Pantone до іншого. Чорний текст і лінії повинні бути в одну фарбу (C = 0, M = 0, Y = 0, K = 100).

Матеріали і термінологія

Вибір матеріалу для пакетів:

Залежно від типу паперових пакетів (пакети з крафта, пакет на основі ламінованого паперу або дизайнерському картоні) в якості матеріалу пакета ми можемо запропонувати Вам:

1. Крейдований папір щільністю 170, 200, 250 гр/м2

Крейдований папір – високоякісний папір яка використовується для виробництва паперових пакетів. Проводиться шляхом нанесення на звичайний папір (основу) одного або декількох шарів мелования, що сильно змінює її поверхневі властивості і масу (170 гр/м, 200 гр/м, 250 гр/м).

 2. Крейдований картон щільністю 185, 200, 230, 250 гр/м2

Крейдований картон – це щільний, іноді багатошаровий матеріал, що отримується в процесі переробки і пресування волокнистої маси. Картон відрізняється від паперу тим, що має велику товщину і високу міцність.

 3. Крафт щільністю 70 – 120 гр/м2  (бурый и белый)

Крафт – високоміцна папір, на основі первинного матеріалу. Використовується для пакувальних цілей, а також виготовлення паперових пакетів.

 4. Дизайнерський папір в асортименті

Дизайнерський папір – це папір або картон, створені спеціально для додання ефекту ексклюзивності поліграфічної продукції. Існує практичне безмежну кількість різних видів подібної паперу, при виборі подібної паперу необхідно звіритися з каталогом і точно вказати вид і щільність.

Ламінування паперу – це процес покриття поліграфічної продукції поліпропіленової плівкою. Для пакетів застосовують односторонню ламінацію, для додання естетики пакету і збільшити його міцність. При ламінуванні можуть використовуватися глянцеві і матові плівки.

Термінологія в друкованих роботах і види фарб:

Друк Повноколір (СMYK) – це накладення 4х основних кольорів, Cyan (блакитний), Magenta (бордово-червоний), Yellow (жовтий), К – це Blасk (чорний).

При друку СМУК є ймовірність що відтінок потрібного вам кольору може дещо відрізнятися від друкування Вами раніше поліграфії з одного і того ж макету. Щоб уникнути цього, рекомендується надавати підряднику видрукуваний зразок або замовляти перед друком цветопробу з Вашого макета.

Пантон (Pantone) – це складова фарба яка підбирається відповідно до колірної шкалки Pantone. Колір фарби є стандартний і за номером Пантона завжди войжно отримати 100% гарантований відтінок кольору.

Плашка (повна заливка пакета) – Сто процентна щільність фарби на певній ділянці відбитка.