ФАБРИКА ПАПЕРОВОЇ УПАКОВКИ

Паперові та ламіновані пакети, паперовий шпагат
коробки, крафт і клатч пакети.

Фабрика паперовой упаковки “https://paperbag.org.ua/ – виробник різноманітних паперових пакетів з ручками і їх комплектуючих. Фабрика паперової упаковки готові запропонувати широкий асортимент пакетів (крафт пакети, ламіновані пакети, фірмові пакети з логотипом, паперові пакети з логотипом , ручки паперові, паперові ручки обплетені текстилем, текстильні ручки з набиванням, паперовий шпагат зі складу та під індивідуальне замовлення, пакети без друку і з печаткою) за найбільш оптимальними цінами. Ми працюємо разом з Вами!

Виробник паперових пакетів Фабрика паперовой упаковки
У нас є для вас відмінна пропозиція: Якщо Вас цікавлять паперові пакети з ручками, пакети для упаковки продуктів харчування, фірмові паперові пакети або пакети з крафта, то ви їх можете замовити прямо зараз за 3 простих кроки:
– Обираєте тип паперового пакета.
– Визначаєте матеріал, з якого будуть пакети, які у них будуть ручки і скільки штук вам необхідно.
– Відправляєте замовлення. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук кращого рішення.
Фабрика паперової упаковки моментально обробляємо вашу заявку і відправляємо замовлення з кур’єром або будь поштовою службою у ваше місто. (Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ та ін.).
Виробник паперових пакетів Фабрика паперовой упаковки діє на території всієї країни (Київ, Одеса, Львів та ін.).
На сайті www.paperbag.org.uaви можете замовити: – Паперові пакети – Друк на паперових пакетах, – Пакети з крафт паперу, – Паперові пакувальні пакети, – Паперові ручки – Паперовий шпагат Всі послуги доступні в Одесі, Харкові, Києві, Донецьку та інших містах. Наша перевага – це те, що у нас широкий вибір пакетів з паперу, які гарантовано є на складі. На ваше замовлення пакети можуть бути зроблені з різними типорозмірами і з різних видів паперу. Ви просто заходите на наш сайт і вибираєте, які ви можете купити паперові пакети за невисокою ціною.
Для компаній, яким необхідніпаперові пакети, пакети з лого, нанесення логотипу на пакет, пакети з ручками или фірмові пакети – у нас є ділова пропозиція. Пакети з логотипом – це невід’ємна частина маркетингової стратегії будь-якого бізнесу і якість повинна бути на вищому рівні. Ми допоможемо вам підібрати необхідні пакети, які найкраще підійдуть саме для вашого виду бізнесу. Для тих, хто терміново готується до виставки, ми продумали і підготували десятки видів готових пакетів під нанесення. Вам потрібно просто зателефонувати нам і протягом 1-2 днів пакети з вашим логотипом будуть у вас. Також Ви можете замовити паперові пакети з будь-якого міста (Київ, Одеса, Харків, Львів і т.д.), навіть не виходячи з офісу. Ми знаємо ціну часу.
Щоб замовити паперові пакети, вам не доведеться нікуди їхати чи йти, тому що замовлення здійснюються по телефону або з комп’ютера, наші менеджери пояснять Вам всі особливості пакетів, видів паперів і типів печаті.Покупать у нас вигідно, швидко і приємно. І, звичайно, фабрика з виробництва паперових пакетів Фабрика паперовой упаковки пропонує найширший вибір пакетів з різною паперу, різними ручками і повнокольоровим друком. До ваших послуг виробництвопакетів з паперу, пакетів з лого, пакетів з ручками, паперових пакетів, фірмових пакетів, ламінованих паперових пакетів з ручками, подарункових пакетів,крафт пакетіві пакувальних пакетів. Головне, що можна замовити пакети в малих обсягах від 100 шт., Що дозволить вам оцінити їх якість, і згодом замовити необмежену кількість, що вийде набагато вигідніше за ціною. Ми є українським виробником, і наші пакети з паперу з печаткою відповідають найвищим вимогам якості. Відвідавши наш сайт пакетів з паперу, ви дійсно придбаєте кращі зразки. Ми працюємо з будь-яким видом оплати і з будь-якою службою доставки.
Ми продумали абсолютно все, для того щоб вам було зручно з нами співпрацювати.
Друк на паперових пакетах: види і особливості
Торгівля товарами – найпоширеніший вид комерційної діяльності. І коли мова йде про упаковку купленого предмета або речі, приходить на допомогу пакет. Якими вони бувають і чим один від одного відрізняються?
Пакети паперові Фабрика паперової упаковки
Зустріти їх можна в супермаркетах, магазинах одягу та взуття, в ресторанах та інших місцях. Їх різноманітність настільки велика, що можна розділити на групи в залежності від:
– Форми (саше, прямокутні, темно-зелені);
– Матеріалу. Паперові пакети можуть бути виготовлені з крейдованого паперу, крафта, звичайного або дизайнерського картону;
– За способом нанесення малюнка, логотипу. Друк офсетним способом використовується, коли пакет ще не склеєний. Зображення виходить повнокольоровим і чітким. Але, якщо необхідний невеликий тираж продукції, офсетний друк не вигідна (краще застосовувати цифрову). Шовкографічний спосіб нанесення барвника здійснюється не тільки на розібраний пакет, але і на склеєний. Підходить для малих партій пакетів, для друку простих картинок (назва або логотип). Спосіб флексографічний відрізняється від шовкографії якістю нанесення (повноколір і складність). Для створення індивідуального зображення застосовують тиснення. Полягає цей метод в виділенні однієї або декількох областей малюнка. Тиснення на паперовому пакеті проводиться після нанесення барвника і ламінування поверхні;
Цілі застосування. Пакети призначені і виконують роль упаковки. Однак, на сьогоднішній день, все частіше їх стали застосовувати в якості рекламного носія. Розміщена інформація на «мобільному» аксесуар привертає увагу потенційних покупців і робить бренд впізнаваним.
Поліетиленові пакети
Вироби користуються популярністю, але шкодять навколишньому середовищу, обмежені в терміні експлуатації, мають різну щільність, що позначається на зносостійкості. Паперовий пакет виглядає презентабельно, приємніше на дотик і екологічно безпечний.
Крафт пакетиі їх властивості
Крафт вважається одним з найміцніших. Сульфатний процес, застосовуваний при виготовленні, дозволяє отримувати целюлозу високої міцності. Виготовлена з неї папір має гнучкі волокна, високий ступінь щільності і термоустойчивости. Цей матеріал має свої різновиди:
– Целюлоза з хвойних і змішаних порід (невибілена). Використовується для виготовлення картону і гофробумага. Кінцевий продукт – це мішки, крафт пакети та інші пакувальні продукти;
-Целлюлоза Белень хвойна. Застосовується для створення паперу високої якості (для друку, малювання, креслень). Кінцевий продукт – поліграфічна продукція;
– біленої целюлози з листяних порід. Призначена для створення фільтрувальної і фотопаперу.
Крафт-пакети мають наступні властивості:
– Зносостійкість. Завдяки особливостям технологічного процесу, можна отримати якісний і довговічний пакет;
– Міцність і стійкість до деформацій, розриву і механічних пошкоджень;
– Повітропроникність. Пакети з крафта застосовують в харчовій промисловості для упаковки продуктів харчування. Вони прекрасно пропускають повітря і зберігають потрібну температуру всередині;
– Вологостійкість. Чи не розмокають і відмінно вбирають зайву вологу. Звичайно, якщо виріб залити водою, то воно намокне, але в цілому – добре витримує вологу погоду і невеликий вплив.
Пакети з логотипом – новий вид реклами від Фабрика паперової упаковки.
Рекламна індустрія не стоїть на місці і постійно розвивається. Споживачі звикають і, щоб здивувати і привернути увагу покупця, слід постійно придумувати нові фішки. Витрати на рекламу – це завжди накладно. І кожен підприємець шукає для себе вигідніші способи вкладень коштів.
Пакети з логотипом і різними зображеннями з’явилися давно, але зараз вони стали набагато сучаснішою і цікавіше. Якщо років п’ять тому можна було зустріти паперовий пакет тільки для упаковки подарунка, то зараз це стильний аксесуар, який є в кожному магазині.
Для популяризації товару або компанії маркетологи використовують всі засоби: сувенірна продукція, зовнішня і Автореклама, паперові пакети і зовнішні біг-борди.
Порівнюючи способи просування, можна зробити висновок, що:
– Не всі однаково ефективно;
– Підвищити лояльність клієнтів можна за допомогою невеликих матеріальних витрат;
– Для залучення нових покупців потрібно використовувати різні методи.
Логотип – це Ваше обличчя. І чим частіше людина його бачить, тим краще сприймає і більше довіряє. Вибираючи між знайомим товаром і незнайомим, вибір стане на користь першого. Тому не варто відмовлятися від придбання пакетів з логотипом, так як це прояв Вашого стилю, індивідуальності, несхожості. Красива упаковка – це завжди приємно! Фабрика паперової упаковки.
Паперові пакети
Паперові пакети вельми популярні в сучасному світі. Широкий попит на цей вид упаковки зростає з кожним днем. Причина цього – безліч позитивних характеристик, які якісні виділяють паперові пакети на тлі поліетиленових або пластикових аналогів.
Особливий попит мають паперові пакети з логотипом як засіб реклами. Це дуже ефективний і досить дешевий спосіб. До того ж в наш час кожна поважаюча себе фірма купує партії таких пакетів для продукції або упаковки подарунків для клієнтів або партнерів. Незалежно від сфери роботи такі пакети підкреслять серйозний підхід і внесуть внесок у формування позитивного іміджу.
види пакетів
Пакети з паперу розрізняються по безлічі характеристик. Ви можете зробити різний замовлення в залежності від того, який тип Вам підійде більше:
– тонкий картон (міцний і може бути гарною основою для нанесення малюнка);
– крафт-папір (відрізняються високою міцністю і екологічністю);
– дизайнерський папір та картон (особливий матеріал з унікальним тисненням, який зовні дуже схожий на тканину);
– крейдований папір (відрізняється середньою міцністю, використовується в основному в харчовій промисловості);
– ламінована папір (дуже міцна, спеціальне покриття захищає від розривів і вологи).
Переваги паперових пакетів. Фабрика паперової упаковки.Фабрика паперової упаковки
Пакети з паперу відрізняються досить великою кількістю позитивних характеристик. Паперові пакети купити буде вигідно по ряду причин:
– гарний зовнішній вигляд (ці пакети виглядають дуже стильно і сучасно. Вони ідеально підходять для упаковки подарунків. Додаткові прикраси у вигляді малюнків, стрічок і т.п. допоможуть створити унікальну і дуже красиву упаковку);
– універсальність (вони прекрасно підходять для упаковки будь-яких товарів, починаючи від булочок, закінчуючи дизайнерським одягом. Не рідше цій тарою користуються в сільськогосподарській галузі, будівельної і т.п.);
– екологічність (папір на відміну від поліетилену повністю розкладається за короткий термін, не завдаючи жодної шкоди довкіллю або людині. Це одне з основних переваг паперових пакетів);
– низька вартість (ціна оптових партій невелика. Її може дозволити собі кожен бажаючий отримати гарну і якісну упаковку).
Замовити якісні паперові пакети вигідно у нас!
Виробництво паперових пакетів – основна сфера діяльності нашої компанії. Ми працюємо в цій галузі кілька років і повністю налагодили всі етапи виробництва. Зробивши замовлення у нас ви гарантовано отримаєте якісний товар!
Ми пропонуємо виготовлення пакетів на замовлення, а також маємо запас продукції найбільш популярних розмірів на складі – так Ви можете отримати бажане практично відразу після оформлення.
Фабрика паперової упаковки виготовляємо паперові пакети двох видів:
– ламіновані;
– крафт пакети.
Ламіновані паперові пакетиможна купити партіями від 100 штук, виготовлені як за стандартною розмірній сітці, так і за індивідуальними параметрами. Ви можете вибрати вид ламінації (глянсова або матова), а також вид паперу (крейдований папір або картон, білий або бурий крафт, дизайнерський папір або картон), вид друку (трафаретний або офсетний).
Крафт пакети надаються партіями від 50 штук. Вони також можуть бути виготовлені за стандартними або індивідуальними розмірами. Ви можете вибрати продукт серії «стандарт», «ЕКО-Україна» або «Бізнес».
Зробіть замовлення і отримаєте його в найкоротші терміни! Ми будемо раді працювати з Вами!