Паперові пакети

З ручками і логотипом з крафт паперу
Виготовимо будь-який розмір пакета під замовлення

подарункові паперові пакети

Тираж от 100шт

Более 100 стандартных типоразмеров

Любой размер под заказ

крафт пакети з ручками

З логотипом від 100 шт

Будь-який розмір під замовлення

паперові пакети клатч з ручками

С логотипом от 100 шт

Любой размер под заказ

Паперові пакети

Паперові пакети давно стали популярною формою упаковки в усьому сучасному світі. Перед своїми поліетиленовими побратимами вони виграють своєю практичністю і приємним зовнішнім виглядом. Банальний це пакет для подарунка або фірмовий пакет з логотипом – він буде виглядати набагато респектабельнее, ніж целофан. Всупереч частим сумнівам, пакети паперові мають істотну міцністю і не так легко рвуться. Оформлення подібної упаковки може бути дуже різним. Ну а сучасні технології надають можливість робити паперовий пакет на замовлення з урахуванням всіх побажань замовника. 

Паперові пакети присутні в самих різних сферах життя.

Наприклад, для упаковки сувеніра або подарунка можна використовувати паперові подарункові пакети – так подарунок буде виглядати презентабельнєє. Багато магазинів і кафе упаковують свої товари в паперовий пакет з логотипом, який виконує роль і упаковки, і своєрідної реклами. Яким би видом діяльності не займалася компанія, можна замовити абсолютно будь-які пакети для упаковки своєї продукції. Тим більше що зараз пакети паперові купити можна як у роздріб, так і замовивши бажану партію за оптовими розцінками.

Сучасні технології дозволяють оформляти пакет паперовий, дотримуючись фірмового стилю компанії і відповідно до побажань замовника. Найчастіше подібна упаковка виготовляється з крафтового або з крейдованого паперу. Последніеобично ламінують матовою або глянцевою плівкою. Крейдований папір хороша тим, що на неї можна нанести будь-яке зображення. Також особливо популярна упаковка з дизайнерського паперу, що відрізняється незвичайною фактурою і покриттям.

Паперові пакети виробництво давно поставило на потік.

При бажанні на папір наноситься будь-який обраний малюнок або інформація, наприклад, контакти фірми. Якщо вас цікавить пакет з логотипом ціна, то виходьте з того, що вона буде залежати не тільки від розміру партії і якості матеріалу, але і послуг дизайнера. Розробку дизайну краще доручити професіоналові, який створить запам’ятовується макет.

Якщо вас цікавить така послуга, як друк на паперових пакетах, то ви можете звернутися в Фабрика паперовой упаковки». Ми врахуємо всі ваші побажання і надамо продукцію гідної якості за помірною ціною. Ми в інтернеті.

Для всіх клієнтів, які хочуть використовувати цей тип паперової упаковки, і яким потрібні великі обсяги, наші системи можуть виконати будь-які обсяги як опт, так і роздріб. Зателефонуйте нам для отримання додаткової інформації. Одним з найбільш універсальних видів паперової упаковки в нашому асортименті є паперовий пакет, що ідеально підходить для використання в якості упаковки. Ми пропонуємо великий вибір бездоганних пакетів для будь-якої вимоги, за доступною ціною і відмінної якості.