Подарункова упаковка – важливий елемент будь-якого подарунка
Подарункові паперові пакети. Подарунки люблять усі. Вони завжди пов’язані з радісними подіями або святами (день народження, весілля, Різдво та ін.). Але підносити презенти можна і без приводу – в знак подяки, симпатії і любові.
Дарувати подарунки – це вміння, яким наділений не кожна людина. Частиною будь-якого «сюрпризу» є упаковка. Гарно оформлений презент виглядає святково і викликає захоплення. Подарунок може бути упакований:
– В кольорову яскраву папір;
– У мішечок з тканини або органзи;
– У декоративну кошик;
– У коробку;
– У подарунковий пакет.
Не завжди є час і можливість запакувати подарунковий виріб оригінально. Тому, найпоширенішим інструментом «доставки» презентів є подарунковий паперовий пакет. Зазвичай даний продукт виготовлений з поліетилену або паперу. Рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на останньому. Адже в порівнянні з поліетиленовим пакетом, паперовий має цілий ряд переваг:
– Форма. Продукт можна виготовити будь-якого розміру і форми (прямокутний, квадратний, для пляшок). Це дозволяє вибрати найбільш відповідний розмір. Великим плюсом також є укріплене дно;
– Густина. Подарункові паперові пакети щільні, міцні і стійкі до вологи. Вони відмінно тримають свою форму, не згинаються, що не заламувати і зберігають первинний зовнішній вигляд навіть після тривалого терміну експлуатації;
– Дизайн. Друк зображень на паперових пакетах виглядає яскраво і насичено. При цьому виріб може бути матовим і глянсовим, з текстурою і рельєфом;
– Безпека. Папір – це продукція, виготовлена ​​з натуральної сировини. Для її утилізації не потрібно спеціальних технологій. Продукція безпечна як для людини, так і для навколишнього середовища.
Пропонуємо ознайомитися з асортиментом пакувальних виробів у нас – в інтернет-магазині. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.