Паперові ручки для пакета … Фраза для людини, далекої від даного виробництва виглядає, щонайменше, дивно. Ну що може витримати такий пакет? Насправді, фахівці знають, що папір, певним чином підготовлена, може бути досить надійною і витримувати цілком пристойний вагу. Про все це далі.

Отже, перш за все, слід уточнити, що при виробництві паперових пакетів використовується не звичайний папір, а так званий крафт-варіант. У чому її відмінність? У міцності! Крафт-папір, насправді, це обгортковий матеріал з високою міцністю. Проводять її з довговолокнистої сульфатної слабопроваренном целюлози в процесі сульфатної варіння (синонім – крафт-процес). Використовується дана папір, в першу чергу, для упаковки. Проводять з неї і багато виробів з паперу, які спочатку визначаються, як зносостійкі. Необхідно відзначити, що в більшості своїй крафт-папір представлена ​​в коричневому кольорі. Однак при необхідності виробник може її і відбілити.

Ключова перевага подібних виробів, перш за все, в екологічно чистому сировину, яке не шкодить навколишньому середовищу. Далі – найцікавіше, стандартний паперовий пакет даного різновиду є дійсно міцним виробом і здатний витримати при паперових ручках вага приблизно в 15 кілограмів! У чому секрет цих паперових ручок? Безумовно, в їх конструкції. Як ручки в даному випадку використовується паперовий кручений шпагат. Його діаметр може бути різним – від 3 і до 6 міліметрів в діаметрі, як, втім, і забарвлення. Сьогодні ручки можуть бути пофарбовані фактично в будь-який відтінок, необхідний замовнику. Виготовляють подібні вироби скручуванням декількох (в залежності від бажаної товщини шнура) паперових крафт-стрічок в особливій крутильній машині.

Відзначимо, що завдяки своєму натуральному походженням, шпагат з крафт-паперу, як і аналогічні пакети, абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища і є на 100 відсотків утилізувати продуктом. Надійність ручок з крафт-паперу, а також зносостійкість всього виробу в цілому обумовлюється надійним приклеюванням до верхнього краю пакета.

Відзначимо, що активно використовуються подібні пакети з крученими паперовими ручками в точках продажів і для упаковки одягу і взуття, і для ліків, і для продуктів харчування і для багато чого іншого. Крафт-пакети з крученої різновидом ручок активно використовують для реклами самої різної продукції.