Паперові пакети: новий стандарт еко-упаковки, Київ

Протягом декількох десятків років лідируюче місце серед пакувальних матеріалів займала поліетилен. З нього ізготавлівали десятки видів упаковки, затребуваною у всіх сферах виробництва. Для упаковки комбікорми, насіння, садового торфу, казеїну, цементу, сухих сумішей і навіть продуктів харчування.

Однак тривалість розпаду поліетилену і його явна жаль навколишньому середовищу привели до пошуків альтернативних варіантів упаковки. Причому головною Альтернативою стали паперові пакети з логотипом (в Кіевівікорістання подібних пакетів датується кінцем XIX століття). Вони зручні, доступні та екологічно безпечні.

Переваги паперових пакетів

Європейська мода на нешкідливу для людей і навколишнього середовища упаковку поступово доходить і до української столиці. З цієї прічініпаперови пакети з логотипом в Києві доволізатребувани як в звичайних споживачів, так і в різних компаній.

Подібні пакувальні матеріали поступово витісняють звичні поліетиленові пакети з кількох причин:

екологічність матеріалу (під дією навколишнього середовища паперовий пакет розкладається в рази швидше, ніж поліетиленовий)
універсальність паперових пакувальних матеріалів (їх використовуються для упаковки / фасуваннянайрізноманітнішіх продуктів. Ось продуктів харчування в мінеральних добрив і промислових товарів. Для цього виробники змінюють щільність паперу,
кількість шарів, розміри пакету)
зручність транспортування і простота утилізації;
відносна дешевізнаи доступність упаковки.

Ще однією важливою перевагою подібної продукції вважається можливість провести масштабну рекламну кампанію і значно підвищити впізнаваність бренда.Зручни і міцніпаперови пакети з нанесеним на їх поверхню зображенням товарного знака, логотипа або конкретного продукту використовуються один раз. Що спріяемаксімальному поширенню розміщеної на поверхні пакета рекламної інформації.

Пакети з паперу: різновиди

Залежно від розмірів, щільності матеріалу і форми паперові пакети можна розділити на кілька видів. Найбільш затребуваними залишаються:

багатошарова упаковка з клапанами (використовується для сипучих харчових / нехарчових продуктів)
відкриті двошарові і ресторанний пакети (упаковка різної ємності для фасування продуктів / покупок)
малотиражна упаковка (найчастіше нестандартні, використовуються
для упаковки різних елітних товарів);
еко-сумки, іміджеві та подарункові пакети.

Для виготовлення таких паперових пакетів з нанесеним на поверхню логотипом в Кіевечастіше вживають ламінований межованій папір і плайк, картон, дизайнерський і крафт-папір.Це екологічно безпечні і нешкідливі для українських споживачів матеріали, на які методом флексодруку і шовкографії наноситься потрібно замовнику зображення.