Паперові пакети клатч замовити в Україні недорогоПаперові пакети клатч замовити в Україні недорого

Паперові пакети клатч замовити в Україні. Всі виробники і продавці товарів знають яке велике значення має упаковка. Товар, піднесений красиво і незвично набагато більше сподобатися покупцеві, змусить його запам’ятати бренд і повернутися при необхідності.

Паперові пакети клатч відносяться саме до такого виду упаковки. Вони прості, але при цьому оригінальні і красиві. Такі пакети використовують виробники модного одягу, парфумерії, косметики, а також сувенірної продукції і т.п. пакет у вигляді невеликої сумочки зручно і приємно тримати в руках. В основному ця упаковка орієнтована на жінок, і вона відмінно «працює» на свою аудиторію.

Ви можете замовити паперовий пакети клатч з різним оформленням у Фабрика паперовой упаковки в будь-якій кількості і за доступною ціною. Ви залишитеся задоволені якістю продукції і її зовнішнім виглядом.

5 факторів замовити паперові пакети клатч

Вибираючи між типами і формою упаковки, необхідно враховувати всі нюанси. На користь паперових пакетів клатч говорить безліч переваг, але деякі з інформації дозволяє чекати, що вони будуть найкращим вибором:

 1. Оригінальність. Такі паперові пакети клатч пакети мають абсолютно іншу форму і це вигідно відрізняє їх від більшості упаковки стандартної форми. Вони відразу кидаються в очі і запам’ятовуються з приємною боку. Нести таку «сумочку» буде приємніше, ніж звичайний пакет.
 2. Естетичний вигляд. Будь-який з способів оформлення додасть такого пакету дуже гарний презентабельний вигляд. У ньому буде приємно як отримати покупку, так і піднести подарунок близькій людині.
 3. Надійність упаковки і акуратність. Такі пакети надійно закриваються з двох сторін і тому ймовірність, що товар випаде дуже мала. Це робить їх зручними і практичними.
 4. Екологічність. Для виробництва використовують тільки натуральні матеріали: папір або картон, а також безпечні фарби. Такі пакети можна переробити і використовувати тому цілком відповідають вимогам щодо захисту навколишнього середовища. Це не тільки слідування моді, а й свідомий підхід до ситуації в світі.
 5. Великий вибір кольорів, розмірів, способів оформлення. Ви можете замовити абсолютно унікальну упаковку, яка буде яскраво виділятися і, безсумнівно, запам’ятатися одержувачам.

Види і особливості паперових пакетів клатч

Використовуючи сучасні технології не важко отримати незвичайний паперові пакет клатч, який буде унікальним і повністю відповідати вашим вимогам. У Фабрика паперовой упаковки ви можете замовити пакети стандартних або індивідуальних розмірів (максимум 100 х 70 см). Також варіюється довжина ручок: 35 см або 70 см. Друк здійснюється офсетним або трафаретним способом.

Залежно від того, якої величини, міцності і якості пакети ви хочете отримати, можна вибрати різну сировину:

 • крейдований папір або картон;
 • крафт-папір;
 • дизайнерський папір або картон.

Найбільш важливе значення має спосіб оформлення паперового пакета. Ви можете замовити будь-який з популярних способів, які дозволяють отримати дуже гарний презентабельний результат:

 • ламінація (матова або глянсова);
 • тиснення фольгою (можна зробити красиві блискучі фактурні візерунки або написи);
 • УФ-лаком (на поверхню наносять особливий лак, який робить її глянсовою);
 • конгрев (цей метод дозволяє зробити опуклі зображення. Це дуже стильно і популярно).

Фабрика паперовой упаковки виконає будь-яке замовлення від 100 штук. Вибираючи паперові пакети клатч, ви отримуєте красиву упаковку і ефективний рекламний інструмент, який дуже швидко окупить себе.