У наш час пакети, виготовлені з паперу, набирають все більшої популярності і потроху витісняють поліетиленові пакети з ринку. Але поки пластикові та поліетиленові пакети займають лідируючі позиції. Крім усього іншого, паперові пакети використовуються як подарункової упаковки, а ще під час пакування харчових продуктів і багатьох інших цілей.

Природно, у кожного матеріалу є свої плюси і мінуси, папір ця доля також не оминула. Однак якщо порівняти пакет з паперу та поліетилену, то, наприклад, в питанні екологічності паперові пакети, безперечно, візьмуть гору, причому зі значним відривом. А все тому, що папір виготовлена ​​з натуральних матеріалів, а не отриманих хімічним шляхом. Важливим моментом є й те, що під час розкладання паперу ми отримаємо все те ж, що і при розпаді деревини. З цього випливає, що пакети з паперу не шкодять навколишньому середовищу. Наприклад, якщо вірити статистиці, то папір розкладається за три роки, а ось для поліетилену даний процес більш тривалий і становить ціле століття!

Але на цьому плюси паперових пакетів не закінчуються, їх насправді набагато більше. Чималу роль відіграє і той факт, що папір підлягає вторинній переробці. Якщо у вас є пакети з паперу, які вам не потрібні, то можна їх здати як на вторинну переробку, так і просто викинути. У наш час папір лідирує в якості упаковки, адже країни, в яких значна увага приділяється екологічному аспекту, намагаються відмовлятися від поліетиленової упаковки на користь паперової. У більшій частині європейських країн приймаються закони про те, щоб замінити пакети, виготовлені з поліетилену, на пакети з паперу.

Варто звернути увагу на те, що папір можна також використовувати для друку. З чого випливає, що на паперовий пакет можна нанести будь-яке зображення, яке тільки захочеться, а також логотипи і написи. І це буде в рази вигідніше, ніж друкувати на поліетилені. Крім усього перерахованого вище, будь-яка людина може з легкістю і без зайвих витрат дозволити собі виготовлення паперового пакета. Такі пакети досить-таки багатофункціональні: в них можна покласти подарунок, використовувати для зберігання продуктів, що набагато ефективніше, ніж інші пакети. Пакети паперові Харків вже завоювали, і тут їх придбати взагалі не складає труднощів. Роблячи вибір на користь пакетів з паперу, ви бережете навколишнє середовище. Хочеться вірити, що велика частина торговельних мереж незабаром перейде на них.