Бумажный шпагат цветной, Паперовий шпагат кольоровийПаперовий шпагат кольоровий

Паперовий шпагат кольоровий використовується безліч десятиліть і сьогодні продовжує залишатися затребуваним матеріалом. Він відмінно підходить для перемотування, зав’язування, обмотування (тобто упаковки) будь-яких предметів і товарів.

Сьогодні на ринку з’явилися і інші мотузки з синтетичних матеріалів, які не поступаються за міцністю, але тим не менше шпагат продовжує користуватися попитом. Це практичний і, що важливо, дешевий матеріал, доступний в широкому асортименті. Сьогодні для упаковки часто вибирають паперовий шпагат. Він виглядає оригінально і відкриває нові можливості для декорування.

Ви можете купити паперовий шпагат кольоровий у ПП «Паперова упаковка» за доступною ціною. В наявності матеріал різних відтінків і діаметра.

Що таке паперовий шпагат?

Всі ми бачили, і навіть використовували цей матеріал, але мало хто замислюється про те, що це таке і як його виробляють.

Для виготовлення паперового шпагату використовуються стрічки крафт-паперу, які скручують в кілька разів. Залежно від діаметра стрічок, діаметр шпагату можнт бути різним. Найбільш затребувані розміри:

 • 1,8 мм;
 • 2,8 мм;
 • 3,8 мм;
 • 5,5 мм.

Класичний натуральний колір паперового шпагату аналогічний кольором крафт-паперу – бурий. Але сьогодні виробники пропонують великий вибір: чорний, білий, а також яскравих базових відтінків (червоний, синій, зелений, жовтий і т.д.)

Паперовий шпагат продають в котушках. Намотування може бути від 1 кг до 18 кг з втулкою або без неї (ви можете вибрати варіант, який буде зручніше використовувати).

Хто використовує паперовий шпагат кольоровий?

В останні роки натуральні матеріали почали користуватися все більшим попитом і паперовий шпагат не став винятком. До того ж повернулася мода на ретро-стиль, а шпагат в цьому відношенні підходить ідеально. Найбільш затребуваний кольоровий паперовий шпагат у:

 • виробників хендмейд товарів (як складова вироби, так і для упаковки);
 • пакувальників подарунків (цей стиль упаковки використовується практично скрізь);
 • укладачів букетів (виглядає просто і елегантно);
 • дизайнерів (від оформлення інтер’єрів до творців одягу та ін.);
 • виробників різних товарів (як продуктів харчування, так і сувенірів);
 • працівників торгівлі для оформлення і безпосередньо упаковки.

також кольоровий

паперовий шпагат кольоровий

активно використовують для виробництва ручок паперових пакетів. Він відмінно справляється з цим завданням, а також дозволяє створити упаковку в одному стилі.

Переваги використання паперового шпагату

Вибираючи між різними шнурками і стрічками синтетичного походження, багато зупиняються на шпагаті. Чому? Цей матеріал має безліч переваг, які продовжують утримувати його в лідерах пакувальних матеріалів:

 1. Міцність. Незважаючи на те, що для виготовлення використовується папір, шпагат дуже міцний і надійний матеріал. Порвати його руками практично нереально, і для розрізання будуть потрібні дуже гострі ножиці. Тому з його допомогою перев’язують великі стопки книг і інші важкі вантажі.
 2. Екологічність. Прагнення до використання натуральних матеріалів, це не тільки мода, швидше за усвідомлений вибір поголовного більшості населення. Для виробництва шпагату використовують крафт-папір вторинної переробки, а після використання він також може бути перероблений без шкоди навколишньому середовищу.
 3. Низька ціна. Ви можете купити великі мотки паперового шпагату кольорового за доступною ціною. ПП «Паперова упаковка» пропонує великий вибір по діаметру і кольору.