Крафт пакети паперові Київ, Україна

Паперові пакети, на відміну від поліетиленових, мають багато переваг. Вони виробляються з натуральної сировини, безпечні при використанні з харчовими продуктами, не вимагають спеціальної утилізації. Крім того, паперова упаковка – крафт пакет стійка до зносу і має презентабельний вигляд. 

Папір буває різних видів. Найчастіше при виготовленні паперових пакетів використовують крейдований папір, крафт та картон. Крафт упаковка користується високим попитом через низьку вартості. У неї пакують продукти харчування, будівельні суміші і будь-які інші товари.

Паперові крафт пакети характеризуються міцністю, стійкістю до вологи і розриву, високій температурі. Вони добре тримають форму і мають тривалий термін експлуатації. Перевагою також є повітропроникність виробів (що важливо при упаковці макаронних виробів, круп, сипучих продуктів та ін.).

Купити крафт пакети в Києві можна з ручками і без них, прямокутні, з дном і бічними вставками. Форма і розміри – за погодженням із замовником. Вироби виробляються в коричневому і білому кольорах, але можуть бути пофарбовані в будь-який інший тон, а також мати фірмове зображення.