Оформлення подарунка не менш важливо, ніж сам презент. Красива, вдало підібрана подарункова упаковка – це саме те, що бачить людина в першу чергу, тому вона повинна налаштовувати на певний лад і створювати відчуття свята. Великий асортимент пропонує сьогодні подарункові пакети найрізноманітніших розмірів і кольорів. Як же вибрати найбільш відповідну упаковку для конкретного подарунка? Існує кілька простих правил, дотримання яких дозволить Вам вибрати найкращий подарунковий пакет для будь-якого подарунка.

Оптимальний розмір. Пакет повинен бути «впору» подарунку. Це означає, що слід уникати занадто великих пакетів – таких, в яких подарунок «губиться». Не варто купувати і занадто маленький, в який подарунок не буде поміщатися. Найкраще підібрати такий подарунковий пакет, який би повністю приховував подарунок і був зовсім трохи більше самого презенту.

Відповідність подарунку. Не варто упаковувати скромні сувенірні подарунки в дорогі пакети, прикрашені додатковими елементами для пишності, як не слід робити і зворотного – класти дорогі презенти в найпростішу і дешеву упаковку. У першому випадку винуватця торжества може наздогнати легке розчарування, коли він загляне в пакет; у другому ж – сам дарує виявляє відсутність смаку. Для корпоративних подарунків має сенс замовити подарункові пакети оптом з логотипом компанії і виконані у фірмовій колірній гамі.

Функціональність. Все-таки подарунковий пакет – це не тільки красива упаковка, але і цілком функціональний контейнер для перенесення вмісту. Він повинен бути досить міцним – при транспортуванні захищати вміст від зовнішніх впливів (на випадок, якщо піде сніг або дощ) і витримувати його при перенесенні за ручки.

Дизайн. Мабуть, найскладніша частина. Звичайно, можна купити пакет з типовим малюнком, виконаним в нейтральних тонах, і в цьому не буде нічого поганого, але це буде занадто просто і буденно. Але ж будь-яке свято – це привід бути оригінальним і проявити хоча б трохи творчої думки. При виборі дизайну орієнтуйтеся на те, кому Ви подаєте подарунок – родичу, другу, колезі, чоловікові або жінці. Згадайте, можливо, у цієї людини є улюблений колір або мотив оформлення. Якщо це близька людина, можна спробувати підібрати дизайн, який нагадував би вам двом про якомусь загальному подію або перевазі. І – пам’ятаєте, що в особливих випадках можна замовити індивідуальний дизайн!