Що таке крафт папір?

крафт бумага

Kraft – папір, яку виготовляють з деревної тріски різних порід дерев. Як правило, вона має коричневий колір. Може бути вибіленої або забарвленої в будь-який тон.

Процес виробництва наступний: сировина заливають спеціальним розчином і варять при високій температурі. Після цього з отриманої суміші видаляються тверді відходи, склад промивають, згущують, сушать і пресують. Сукупність цих процесів називається сульфатним процесом. Він характеризується економічною вигодою, а продукція виходить більш міцною.

Крафт папір має високу механічну міцність, вона стійка до вологи, високих температур і відмінно тримає форму. Ці особливості обумовлюють її активне застосування у виготовленні пакувальної продукції для медичної, харчової, будівельної сфер. Крім того, з крафта часто виробляють пакети в якості альтернативи поліетиленовим виробам (в цілях безпеки для навколишнього середовища).

Продукція з крафта різноманітна: обгортковий папір для квітів і подарунків, пакети, мішки для будівельних сумішей, шпагат, конверти, картон, харчові контейнери, листівки, стакани для кави і пакетики для цукру, а також багато інших товарів.

Популярність крафт-паперу також обумовлена ​​широкими можливостями дизайну готової продукції. На поверхню екологічної паперу можна нанести зображення, ламінацію, наклейки та ін.