подарочные бумажные пакетыПакувальна продукція буває різною. Все залежить від того, з якого матеріалу вона зроблена, яка у неї конструкція і дизайн. Пакет є найпоширенішим пакувальним виробом. Він може бути поліетиленовим або паперовим. Відмінності полягають в наступному:

  • Паперовий пакет зазвичай має стійке дно. Завдяки цьому покупки або подарунки акуратно складені. Такий пакет відмінно тримає форму, не мнеться, не розтягується.
  • На виріб з паперу можна нанести яскраве чітке зображення і захисне покриття. Можливості дизайну поліетиленового пакета обмежені. Також, коли покупки, які постачаються, зображення на поліетилені розтягується або мнеться, що значно знижує читабельність (а іноді зовсім нічого не видно). Сторони паперового пакета завжди ідеально рівні.
  • Папір екологічна і не завдає шкоди навколишньому середовищу, в той час як поліетилен забруднює природу. Обидва матеріали можуть повторно перероблятися.
  • Папір воздухопроніцаєма, тому ідеально підходить для упаковки продуктів харчування.

Термін служби будь-якого пакувального вироби визначається його характеристиками і умовами експлуатації. У будь-якому випадку, паперові пакети виглядають солідно і яскраво тривалий час!