Ціна крафт пакета в Україні

Цена крафт пакета в Украине

Ціна крафт пакета в Україні. Одним з найпопулярніших видів упаковки в даний час є крафт пакети. Для їх виробництва використовується папір особливого виду, яка забезпечує міцність тари, а також її екологічність. Ще однією перевагою крафт пакетів є їх низька вартість, так як крафт-папір – це продуктів вторинної переробки. Ціна крафт пакети робить його доступним кожному продавцю і покупцю. Ви можете купити крафт пакети різного розміру, кольору, з ручками або без ручок, а також замовити крафт пакети з фірмовим логотипом.

Можливість нанесення на крафт пакет будь-якого зображення і низька вартість цієї послуги зробили крафт пакети одним з найбільш доступних і ефективних способів реклами для магазинів, компаній, брендів.

Чим відрізняються крафт пакети і чому їх ціна така низька?

Не варто думати, що низька вартість цих пакетів є показником їх низької якості. Навпаки, пакети з цього матеріалу відрізняються високою міцністю, стійкістю до вологи, здатністю пропускати повітря, а також нічим не поступаються за вантажопідйомністю поліетиленовим і іншим видам пакетів. Ціна крафт пакета в Україні.

Для виготовлення цієї продукції використовується папір первинної або вторинної переробки з хвойної целюлози. Її проварюють і спеціально обробляють так, щоб надати бажану міцність. Товщина листа може становити 30 – 130 гр / м2. Чим товщі пакет, тим більше вантажу він може витримати. Найміцніші дозволяють переносити предмети до 15 кг.

Щоб надати пакету необхідну форму, папір складають і проклеюють шви крохмальним клеєм. Він гарантує відмінне зчеплення і дуже швидко засихає.

Природний колір крафт пакети бурий, але сьогодні ви можете купити такі пакети білого або будь-якого іншого кольору.

До переваг крафт-пакетів відносять:

  • високу міцність – їх складно порвати або пошкодити іншими способами;
  • екологічність – матеріал абсолютно натуральний і піддається повній переробці;
  • пропускає повітря – дуже важливо для упаковки продуктів і ряду інших товарів;
  • вбирає вологу і не пропускає її всередину;
    коштує недорого.

Доступна ціна крафт пакета – де замовити?

ПП «Паперова упаковка» пропонує великий вибір крафт пакетів за доступною ціною. ви можете вибрати тип і розміри пакетів, які будуть найбільш практичними і зручними для ваших цілей. Ціна крафт пакета в Україні

У виробника представлені крафт пакети в декількох серіях. Вони відрізняються за типом і щільності паперу, а також вантажопідйомності:

  1. «Стандарт» – щільність 90 гр / м2, розрахований на 9 кг. Для виготовлення використовується мішковий папір бурого кольору.
  2. «Еко-Україна» – щільність 125 гр / м2, розрахований на 5 кг. Для випуску відбирається крафт папір вторинної переробки бурого кольору.
  3. «Бізнес» – щільність 100 гр / м2, розрахований на 7 кг. Для виробництва використовується мішковий папір текстурированной структури.
  4. «Бізнес білого кольору» – щільність 120 гр / м2, витримує 7 кг. Для випуску використовується біла мешочная крафт папір текстурированная.

Покупець може вибрати з 50-ти стандартних розмірів і замовити виготовлення за індивідуальними параметрами.

Якщо ви хочете використовувати упаковку для реклами товару або бренду, варто замовити друк на крафт-пакеті. Ця послуга коштує недорого. Виробник пропонує друк трафаретним, офсетним або флексографічним способом.

Ціна крафт пакета залежить від типу паперу, розміру і способу оформлення.