У перекладі з німецького слово крафт ( «kraft») означає сила, сильний, тому крафт-папір являє собою особливий міцний вид обгорткового паперу, виготовлений з такого матеріалу як слабопроваренном довговолокнисті сульфатна целюлоза. Проводиться даний вид продукції з деревної сировини (тріски довговолокнистих порід дерев) методом сульфатної варіння (водний розчин гідроксиду і сульфіду натрію), а також подальших процесів промивання, очищення, згущення, безхлорного відбілювання, зневоднення і кінцевого пресування для освіти паперових і картонних листів. Целюлоза, отримана таким методом, має підвищені властивості міцності і щільності, стійкості до механічних впливів, а також опору до активного впливу різних чинників навколишнього середовища (температури, вологості і т.д.).

І якщо слово крафт звучить для вас трохи загадково і незрозуміло, то досить згадати всім добре відому щільний папір коричневого кольору (може бути і вибіленої, тобто більш світло-коричневих тонів або бути абсолютно білої), в яку можна загортати що завгодно, починаючи від поштових посилок до ковбаси, або такі ж паперові пакети, в них зручно переносити куплені в магазині борошно, крупи, будівельні суміші і т.д. Завдяки своїй невисокій вартості, відмінним показниками міцності і надійності, такі пакети застосовуються в самих різних сферах людської життєдіяльності.

Паперові пакети крафт відрізняються високою міцністю, щільністю (від 100 гр/м ) і надійністю (витримують вагу до 10 кг), зроблені повністю з натуральної сировини, отже, екологічні і безпечні для життя людини. До того ж вони розкладаються протягом 2-3-х років, що в порівнянні з поліетиленовими пакетами, термін розкладання яких більше в кілька разів, є ще одним з їх безперечних переваг і гідним аргументом при виборі даного виду упаковки.

Велика кількість компаній виробляють і пропонують для реалізації ці красиві і практичні паперові пакети крафт за доступними цінами, з можливістю нанесення різних рекламних логотипів, слоганів, написів і малюнків, що здійснюються за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання без жодного впливу на екологічність базового сировини. Також ви маєте можливість замовити індивідуальний дизайн або особливі характеристики для ваших крафт-пакетів, можете купити як готову продукцію, так і замовити її виготовлення, які пройде дуже швидко, і неодмінно порадує вас високою якістю і естетично привабливим зовнішнім виглядом.