Паперові пакети оптом – кому вони потрібні і навіщо:
– Для упаковки проданих товарів;
– Для роздавальної безкоштовної продукції;
– В якості соціальної або комерційної реклами.
Майже будь-який товар підлягає пакування. Основними споживачами паперових пакетів є магазини, супермаркети та заклади громадського харчування. В даному випадку існує широкий вибір за ціною і якістю виробів.
Коли мова заходить про продукти харчування, вимоги до упаковки посилюються. Існують критерії, яким повинні відповідати паперові пакети для продуктів:
– Густина. Залежно від того, який продукт, щільність паперу варіюється. Але обов’язково папір повинна пропускати повітря;
– Наявність зовнішнього або внутрішнього покриття. Приготована їжа може мати вологість, жирність і пакет не повинен її пропускати. Тому, для таких товарів, як кондитерські вироби, внутрішню сторону упаковки покривають захисною плівкою;
– Кількість шарів. Це впливає на зносостійкість. Чим більше шарів буде мати упаковка, тим міцніше вона буде. Крупи, цукор та інші сипучі вироби підлягають транспортуванню і зберіганню, тому питання міцності упаковки в цьому випадку стоїть гостро.
На публічних і людних заходах дуже часто дарують продукцію рекламного характеру: буклети, брошури, блокноти, плакати, календарі та сувенірні вироби. Упаковкою в даному випадку служить паперовий пакет.
Виготовлення рекламної продукції вимагає особливої ​​уваги і підготовки. Крім інформації і роз’яснень, використовують логотипи, контакти і назва на помітних місцях вироби. Паперові пакети з логотипом і контактною інформацією дозволяють компанії стати впізнаваною і популярною.
Купити паперові пакети можна не тільки для пакування чого-небудь, а просто так, наприклад, для благодійної акції. Соціальна реклама передбачає охоплення широкої аудиторії. Пакети можуть безоплатно роздаватися в людних місцях разом з іншою продукцією: ручками, блокнотами, чашками. Подібні організації не мають на ніякої комерційної мети, а привертаю увагу до існуючих соціальних проблем.
Неважливо, для якої мети Вам потрібні паперові пакети оптом – звертайтеся до нас. Ми створюємо вироби з ефективним дизайном, в різних формах і розмірах. Задати питання можна в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти.

Ми гарантуємо гідну якість сировини, максимально швидкий термін виготовлення, індивідуальний підхід до замовлення і високий рівень обслуговування.
Щоб дізнатися точну вартість замовлення – зателефонуйте, який вказаний на сайті!