Паперові пакети, маркетинг і жінки: як це взаємопов’язане:

Уявіть ситуацію. Приваблива жінка, добре і зі смаком одягнена, йде по місту по своїх справах. Раз вона жінка, то вона по дорозі обов’язково зайде в магазин, і не в один. І ось через пару годин вона несе в руках гору пакетів. І знаєте, що найцікавіше? В одному магазині їй упакували покупку в фірмовий пакет з логотипом, а в інших – в поліетиленові. Яким барвистим не був би звичайний пакет, жінка неодмінно все покупки складе в паперовий.

Більш того, паперові подарункові пакети будуть дбайливо зберігатися і кожен раз, коли треба буде щось перенести, жінка буде використовувати саме його. Ну ось так влаштовані жінки, у яких все повинно бути красиво і витончено. Паперові пакети підкреслюють їх елегантність і жіночність, і з ними вони не схожі на обвішаний радянську трудівницю з авоськами.

Також, жінки вважають за краще використовувати паперові пакети, тому що вони міцні, зручні, в них не так мнуться документи, одяг або продукти. Паперові подарункові пакети не створюють труднощі, навіть якщо жінка на каблуках – вона йде легко і ніщо не заважає.

Це все говорить про те, що практично кожна жінка, один раз зробивши покупку в вашому магазині і отримавши паперовий пакет з логотипом, стає вашої безкоштовною рекламою. Це, в якійсь мірі, навіть можна назвати вірусним маркетингом, коли ви не прикладайте ніяких зусиль, а люди самі популяризують вашу торгову марку.

Подобається ідея?

Фабрика паперовой упаковки, (https://paperbag.org.ua/uk) виготовлення подарункових паперових пакетів.