Паперові пакети купити

В радянський час продукти харчування упаковували в пакети з паперу, але сьогодні на перше місце вийшли пакети з поліетиленової плівки. Тільки деякі великі мережі швидкого харчування, такі як Макдональдс, вибирають папір. І це виправдане рішення, яке дозволяє зберігати високу якість і смак продукції.

Згадайте, як продають, наприклад, курку-гриль. Її загортають в лаваш, а після укладають в поліетилен. Донести до будинку їду, упаковану таким чином, в теплому вигляді неможливо. Особливо, якщо на вулиці зима. Якщо ж курку загортають у фольгу, що зберігає тепло, то процес упаковки затягується і виходить більш витратним за часом. Паперові пакети купити зручніше та економічно доцільніше. І, крім того, така упаковка набагато привабливіше.

Паперові пакети купити вигідно не тільки у випадку з куркою-гриль, а й з овочами і фруктами. Недарма раніше картопля розфасовували не в сітки, а саме в пакети. Папір дозволить свіжовипеченими або розігрітому хлібу, а також хлібо-булочної продукції не перетворюватися на гуму, а залишатися м’яким весь покладений термін. Тоді як стреч-плівка з продукту харчування робить щось важко перетравлюване організмом вже через годину.

Ідеально підходять паперові пакети для фасування, допустимо, ковбасної нарізки. Магазинні піддони з пластику рідко бувають гігієнічні. Крім того, їх покривають поліетиленом, завдяки чому м’ясна продукція негайно починає втрачати свої властивості. Пергаментний пакет здатний зберегти продукти набагато краще.

Чому ж тоді продавці продуктів харчування вибирають поліетиленову, а не паперову упаковку? Вся справа в тому, що вартість першої нижче. І тільки ті виробники, які дбають про репутацію і покупців, воліють останній варіант: тут і Макдональдс, і luxury супермаркети, та інші подібні їм мережі. Хочете заощадити, але не на якості упаковки? Звертайтеся в Фабрика паперовой упаковки і ви зможете купити паперові пакети за вигідною ціною.