У нашій країні паперові пакети тільки починають завойовувати свої позиції, а ось для Заходу упаковка з паперу стала звичним явищем ще кілька десятків років тому. У найбільш просунутих країнах Європи навіть існують закони, що забороняють використання поліетилену.

На відміну від свого поліетиленового побратима, паперовий пакет не несе в собі шкоди ні для екології, ні для людини. Процес його утилізації досить простий, а естетична привабливість не викликає сумнівів. будь-які паперові пакети Київ опт пропонує за розумними цінами, а тираж може бути будь-яким. Чим більше примірників в одній партії, тим нижче вартість одиниці виробу.

Для виготовлення пакетів використовують:

  • картон;
  • Крейдований папір;
  • Крафт-папір;
  • Дизайнерський папір.

Застосування картону і крейдованого паперу в виготовленні пакетів має на увазі обов’язкове ламінування матеріалу. Якщо упустити цей етап, то пакети будуть ламатися в місцях згинів. Дизайнерська папір не ламінується, якщо того не вимагає задум дизайнера.

Пакет – це не просто сумка для перенесення продуктів з магазину до будинку. Пакет з паперу – це стильна і практична упаковка, яка може стати гідним обрамленням самого цінного подарунка. Велика різноманітність забарвлень, фактур, форм і розмірів пакетів дозволяє використовувати їх для упаковки будь-яких виробів і предметів.

Крім своєї практичної функції, така упаковка може стати дієвим засобом реклами. Для цього досить нанести логотип компанії, а при виборі кольору віддати перевагу корпоративним кольорам фірми.

Пакети з крафт-паперу

Даний вид упаковки можна використовувати для перенесення і зберігання продуктів харчування, а випічка, вміщена в такий пакет, довго залишається свіжою. Для виготовлення крафт-паперу використовують з довгим сульфатну целюлозу. В процесі обробки целюлозу піддають “проварювання”, після чого вона набуває підвищену міцність і щільність. Пакети з крафт-паперу високоекологічні, безпечні і універсальні.

Для підвищення естетичної привабливості виробники прикрашають свої вироби декоративними ручками, виконаними з шнура або пластику. А написи, малюнки та логотипи наносять нетоксичними чорнилом. Для підвищення міцності крафт-пакетів, призначених для пакування нехарчових продуктів, їх обробляють спеціальним просоченням. Пакети для харчових продуктів такий обробці не піддаються.

Пакети з необробленої крафт-паперу мають кілька варіантів відтінків: від світло-коричневого до білого.