Паперові пакети з логотипом – мобільний рекламний носій
Реклама займає важливе місце в будь-якому бізнесі. Чи не кожен підприємець може собі дозволити дорогі проекти. Та й не всі види популяризації товарів і послуг мають однакову ефективність. І, якщо сфера діяльності – продажу, – то без пакувальної продукції обійтися важко.
Паперовий пакет характеризується:
– Різноманіттям. Існують вироби ексклюзивного формату, розміру, з ручками і без них, а також багатошарові. Для кожного товару необхідно виготовляти певний вид;
– наявністю таких властивостей, як влаговпітиваемость, повітропроникність і, разом з тим, міцність. Незважаючи на те, що папір пропускає повітря, пакет не втрачає стійкість і витримує пристойні навантаження;
– Нескладним виробництвом. Для виготовлення потрібно техніка та обладнання, але сам процес досить простий. Крім цього, папір – матеріал натурального походження, що значно краще для екології;
– Дешевизною. Вартість готових продуктів доступна, а, якщо розглядати паперовий пакет як носій бренду, то і економічно виправдана.
Етапи виробництва паперових пакетів:
– Створення макета (розмір, тип паперу, наявність ручок, щільність, ламінація, дизайн);
– Друк зображення;
– Вирубка листів для подальшого склеювання;
– Ламінування (при необхідності);
– Збірка, склеювання частин пакета;
– Кріплення ручок;
– Упаковка.
Купити паперові пакети оптом або під замовлення можна в нашій компанії. Ми допоможемо визначитися з тиражем, видом паперу, її щільністю і з іншими параметрами.
Відповівши на всі питання, наші менеджери підберуть найбільш відповідний продукт і узгодять всі умови співпраці.
Нам довіряють більше 20% компаній України!

Сьогодні купити паперові пакети в Києві

не складає труднощів. Асортимент дуже різноманітний: з ручками і без них, однотонні і кольорові, із зображенням. Форма і розмір визначається самостійно.

Для розрахунку вартості і замовлення продукції – зателефонуйте до нас прямо зараз!

Ми гарантуємо гідну якість сировини, максимально швидкий термін виготовлення, індивідуальний підхід до замовлення і високий рівень обслуговування.
Щоб дізнатися точну вартість замовлення – зателефонуйте, який вказаний на сайті!