Паперові пакети доставка по Україні

Чому на заході паперові пакети вже давно перейшли в предмети щоденного вжитку, тоді як у нас до сих пір переважають поліетиленові? Справа тут, швидше за все, в інерції мислення (глобального масштабу), а не у фактичній перевазі поліетилену перед папером. І той факт, що паперові пакети Київ набирають популярність з кожним днем, підтверджує це.

У чому переваги продукту?

1. Великі “рекламні” амбіції. Дійсно, на папері або картоні будь-яка реклама виглядає яскравіше і ефектніше, ніж на непоказному поліетиленовому мішку. Сам матеріал, вдосконалений сучасними технологіями, зовсім не походить на звичайний папірець, що був вирваний зі шкільного зошита. Він має високу зносостійкість, може приймати необхідну форму, ефектно виглядає в комбінації з іншими матеріалами. Але найголовніше – паперові пакети Київ активно “співпрацюють” буквально з будь-яким барвником, так як папір дуже сприйнятливий до різного роду пігментів. Це дозволяє нанести яскраве оригінальне зображення або логотип компанії на виріб, тим самим перетворивши банальний пакет в незвичайну візитну картку закладу.

2. Низька вартість. Папір виробляється, як правило, з відходів деревообробної промисловості, тому й коштує він дуже дешево. Для різання паперової тари не потрібна дорога техніка; технологія фарбування набагато простіша, ніж у випадку з пластиком, поліетиленом або тканиною. Крім того, настільки легкий товар вигідно замовляти великими оптовими партіями. Тому доставка по Україні паперових пакетів сьогодні користується все більшим попитом.

3. Екологічність. Це головна причина, по якій зараз паперові пакети Київ витісняють з ринку інші типи тари. Деревина абсолютно нешкідлива для організму, розкладається вона в рази швидше, ніж той же поліетилен. Причому не в 2 або 3 рази, а в сотні разів.

Для тих, хто планує паперові пакети купити, досить важливий ще один факт: пакет – це не обов’язково зігнутий папірець або картонка з ручками. Інноваційні технології дозволяють створювати різні види паперу, який “мутував” і може виносити неможливі для звичайногопаперу навантаження. Окремо відзначити хотілося б ефалін і крафт-папір. Ефалін – це навіть не матеріал, що містить целюлозу. Це целюлоза в чистому вигляді: виглядає красиво, служить довго. Крафт-папір має дивовижну, “дорогу” на вигляд і на дотик фактуру і використовується для упаковки дизайнерських виробів, сувенірів і цінних речей. Але найчастіше пакети роблять зі щільного крейдованого паперу.

 

Раніше роль пакета не була оцінена належним чином, тому наші сучасники усіма силами намагаються це виправити. І, потрібно сказати, вельми успішно! Якщо ви шукаєте дійсно якісні і  пакети, що «продають», звертайтеся до Фабрика паперовой упаковки: ми не підведемо.