Паперовий пакет Клатч купити

Бумажный пакет Клатч купить

Паперовий пакет Клатч купити. Упаковка має велике значення. Про це знає кожен виробник товарів і продавець, тому ті, хто піклуватися про продажі і імідж, намагаються здивувати своїх покупців, запропонувавши їм міцну, практичну і красиву упаковку.

Ці критеріям, безумовно, відповідає паперовий пакет Клатч який ви можете у ПП «Паперова упаковка». Компанія виробник виконує індивідуальні замовлення, ви зможете отримати не просто стандартний пакет, а оформлений на вашу макету в фірмовому стилі, з логотипом і рекламою бренду. Така упаковка припаде до смаку покупцям і дозволить створити позитивний імідж бренду.

Паперовий пакет Клатч: особливості та переваги

Цей вид пакетів орієнтований в першу чергу на жінок. По-перше, але має вигляд сумочки, що не може не сподобатися представницям прекрасної статі. По-друге, саме жінки частіше роблять покупки. По-третє, найчастіше пакети Клатч використовують для продажів таких товарів, як одяг, косметика, парфумерія, сувеніри, а їх найчастіше купують саме жінки.

Чому буде вигідно замовити паперові пакети Клатч? Звичайно, така упаковка буде коштувати дорожче, ніж стандартні пакети, але ці витрати однозначно варті того по ряду причин:

  1. Вони дуже подобаються покупцям. Кожен запам’ятає таку упаковку, а разом з нею назва бренду і позитивні емоції, пов’язані з ним.
  2. Вони надійні. Такі пакети закриваються з усіх боків, покупка не вимажется, що не загубиться, нести його набагато зручніше.
  3. Вони екологічні. для виробництва використовується папір – а це самий натуральний матеріал, який завжди вдруге переробляється. Це повністю відповідає міжнародним стандартам.

Паперовий пакет Клатч купити під замовлення

Сьогодні у кожної фірми є можливість замовити унікальну брендовану упаковку для його товару. Це дає великі переваги, особливо для реклами свого бренду і продукції.

У ПП «Паперова упаковка» паперовий пакет Клатч можна купити різних розмірів і з різним оформленням.

Виробник пропонує виготовлення як за стандартною розмірній сітці, так і за індивідуальними параметрами (максимальний – 100 х 70 см). Ви можете вибрати ручки різної довжини (35 см або 70 см) і будь-якого кольору.

Друк зображення може бути проведена офсетним способом (найдешевший) або трафаретним.

Також різниться матеріал, з якого може бути зроблений паперовий пакет Клатч купити: крейдований папір, крейдований картон, крафт-папір, дизайнерські папір або картон. Вони відрізняються не тільки по щільності, але і за текстурою, тому слід уважно ознайомитися з характеристиками цих матеріалів.

Велике значення має спосіб оформлення пакету. Гарний оригінальний результат можна отримати, використовуючи одну або кілька методик:

  • матове або глянсове ламінування;
  • тиснення фольгою (з її допомогою роблять гарні написи або фактурні візерунки);
  • УФ-лак (робить поверхню упаковки дуже блискучою і яскравою);
  • Конгрев (за допомогою спеціального кліше в папері продавлюється зображення, в результаті виходить дуже ефектний вигляд упаковки).

Паперові пакети клатч можна купити партіями від 100 штук. На великі оптові замовлення виробник дає знижку.

Використовуйте простий і доступний рекламний інструмент в своїх цілях. Ваші покупці, без сумнівів, по достоїнству оцінять красу і оригінальність цієї упаковки.