Паперові пакети стають все популярнішими за рахунок своєї екологічності. Важливість представляє не тільки безпеку зберігання в них продуктів харчування. Такі вироби швидко розкладаються, не завдаючи шкоди природі і придатні до вторинної переробки. Одним з найпопулярніших пакувальних засобів є пакет крафт.

Переваги упаковки з крафт-паперу

Виробництво представлено варінням целюлози в сульфате натрію із застосуванням його гідроксиду. В результаті процесу з’являється багато побічних корисних продуктів. Виробництво практично безвідходне, тому є одним з найпопулярніших в світі. Завдяки йому виходить пакувальний матеріал з високими показниками міцності.

Виготовлення відбувається їх екологічно чистої сировини. Це обумовлює можливість застосування в харчовій промисловості і для медичних цілей. Після використання пакет швидко розкладається в природних умовах як звичайне дерево.

Міцна папір витримує великі навантаження до 10 кг. Тому пакети можна застосовувати в господарстві для закупівлі продуктів. Можна бути впевненим, що папір не підведе і не дасть тріщину в самий невідповідний момент. Паропроникність дозволяє теплим продуктам всередині залишатися сухими без утворення конденсату.

Галузь застосування

Міцні і досить естетичні вироби задіяні в багатьох галузях. Часто можна побачити таку тару в відділах випічки супермаркетів. В пакети упаковується свіжий, теплий хліб. Завдяки відсутності парникового ефекту зберігається хрустка скоринка. Поверхня добре вбирає жири, оберігаючи інші вироби від масляних плям.

Недорогі пакети часто застосовуються для рекламних компаній. На їх поверхню наноситься:

  • логотип фірми;
  • інформації про акцію;
  • контактні дані.

Такі пакети поширюються як разом з продукцією, так і окремо від неї. Багаторазовість використання дозволяє фірмі рекламувати себе на вулицях міста.

Останнім часом упаковка набула широкого поширення в святковій індустрії. В натуральних пакетах коричневого кольору стали підносити подарунки і приємні сюрпризи. Це призвело до різноманітності колірної гами. Папір стали вибілювати і доповнювати виробництво кольоровими барвниками. Зручні ручки сприяють легкої транспортуванні і більш презентабельному увазі. Пакети прикрашаються принтами, малюнками або натуральними матеріалами у вигляді аплікації. Можна придбати повністю закритий пакет крафт або з прозорим віконцем.

Якісна упаковка завжди була в ціні. Тепер вона особливо приваблива своєю натуральністю і простий естетикою.