Пакет з паперу

Пакет из бумаги, Пакет з паперуВажко уявити повсякденне життя і побутові турботи без паперових пакетів. З точки зору практичності це винахід просто безцінне. Звичайний пакет з паперу дозволяє переносити за безліч дрібних предметів, красиво оформляти подарунки, зберігати продукти і рекламувати компанії. У сучасному світі, де конкуренція досить жорстка у всіх сферах бізнесу, упаковці надається стільки ж значення, скільки і самому товарі. Яскравий, помітний паперовий пакет, допоможе швидше і дорожче продати товар, ніж якби він був в простій упаковці.

Як різновид упаковки, пакет з паперу витісняє штучні аналоги, стаючи навіть більш популярним, ніж на зорі свого існування, адже функціональні можливості його значно розширилися.

Чим же пакети з паперу краще поліетиленового? На це питання можна знайти безліч відповідей. Паперовий пакет, будучи повністю натуральним продуктом, обходить поліетиленовий по різних пунктах:

  • виробництво

При виробництві паперу використовуються природна сировина – целюлоза і мінерали. Під час виготовлення не утворюється відходів, які будь-яким чином могли б приносити шкоду навколишньому середовищу, в атмосферу не викидається токсичний дим. Останнім часом людство стурбоване станом навколишнього середовища, намагається звести до мінімуму ту шкоду, яку може принести виробництво, тому паперові пакети з паперу в цьому плані краще. До того ж, на папір простіше наносити фарбу. Вона тримається довше, не стирається і не забруднює руки, як це іноді буває з поліетиленом.

  • експлуатація

При контакті паперу з продуктами харчування не відбуваються ніяких хімічних реакцій. Те ж стосується і сипучих будівельних матеріалів. Наприклад, цемент прийнято зберігати і перевозити в пакетах з щільною, зміцненої паперу. Це пов’язано зі специфічними властивостями матеріалу. Папір здатна «дихати» і вбирати зайву вологу. Вміст не буде запарюватися в такій упаковці, що дозволяє зберігати його початкові характеристики.

  • Утилізація

Після того, як пакет з паперу вичерпає свої можливості, його утилізують. Деяка кількість використаних паперових виробів підходить для вторинної переробки, решта ж прекрасно розкладається природним шляхом, не забруднює ґрунт. Поліетиленові пакети же не розкладаються. Вчені винайшли біорозкладаний поліетилен, проте він порядком дорожче, тому не придбав такого широкого вживання.