Ламіновані пакети оптом

Ламинированные пакеты оптом

Ламіновані пакети оптом, давно перестали бути просто ємностями, але стали невід’ємною частиною бренду будь-якого бізнесу. Вони використовуються не тільки для роздрібної торгівлі, а й для корпоративних подарунків співробітникам, персоналу та іншим.

Використання ламінованих пакетів надає бренду додаткової елегантності, і, як наслідок, рентабельності. Підвищити впізнаваність марки, залучити більше клієнтів, створити пасивну рекламну кампанію – з усіма цими завданнями чудово справляються ламіновані пакети. Нанесіть свій логотип на подібного роду виріб і така візуальна реклама буде працювати на вашу кампанію дуже довго. Крім того, це не вимагає таких великих витрат, як стандартні рекламні кампанії в інтернеті або оформлення зовнішньої реклами в місті.

Крім того, використання ламінованих пакетів в бізнесі і торгівлі надає бренду додаткової значущості. Клієнтоорієнтованість – дуже важливе значення в сучасному бізнесі, тому перед будь-яким брендом на сьогоднішній день стоїть завдання максимально підвищити лояльність клієнта, зробити його постійним. У таких питаннях має значення будь-яка дрібниця, в тому числі і упаковка. Ламіновані пакети є саме такою дрібницею, яка значно підвищує лояльність клієнтів.

Вибираючи ламіновані пакети для власного бізнесу потрібно відштовхуватися від тієї продукції, яку ви робите чи продаєте. Від цього буде залежати не тільки дизайн, колірна гамма пакета, але і його розмір. Вибираючи дизайн ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть вам зорієнтуватися в нескінченному числі різноманітних варіантів. Всі замовлення можуть бути персоналізовані, що також є важливою частиною особистого бренду.

У разі, якщо ваш бізнес не побудований на продажах, вам також можуть бути цікаві ламіновані пакети оптом. Ввівши традицію дарувати корпоративні подарунки співробітникам в пакетах з логотипом компанії ви підніміть корпоративний дух і зміцните в них бажання працювати ще більше і краще. Замовляючи ламіновані пакети у великій кількості ви істотно економите. Так, купити подібного роду вироби можна в будь-якому спеціалізованому магазині, але, по-перше, вони не будуть персоналізовані, а по-друге це істотно дорожче.

Кому вигідно купити ламінований пакети?

Залежно від розміру в ламінований пакет можна помістити що завгодно. Для подарункової продукції (такий як сувеніри), парфумерії, косметики, ювелірних виробів краще замовляти пакети невеликого розміру.

Магазинам одягу, фурнітури для будинку, продовольчим бутіках варто орієнтуватися на більш великі розміри ламінованих пакетів. Також слід звернути увагу, що можна надати пакет додаткової елегантності. Як? – Дуже просто! Замість ручок-шнурків можна використовувати стрічки або зробити пакет закривається, додавши зверху липучки.

Які ламіновані пакети оптом можна купити?

Ламіновані пакети завжди виглядають елегантно і респектабельно. Ламінацію можна наносити як глянсовою, так і матовою папером. Виробництво дозволяє виробляти максимальний розмір в 1000х700 міліметрів. Мінімальна кількість тиражу становить сто штук, максимальне не встановлено. Крім того, ви можете вибрати будь-який колір ручок довжиною в 35 або 70 сантиметрів – в залежності від ваших цілей і потреб. Розмір може бути будь-який, але стандартна розмірна сітка налічує 200 можливих розмірів.

Ламіновані пакети – прекрасний спосіб підвищити лояльність як клієнтів, так і співробітників. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас з будь-яких питань, що виникають.