Ламіновані пакети замовити в Україні невелику партію

Ламинированные пакеты заказать в Украине, Ламіновані пакети замовити в Україні

Красива упаковка – один з найважливіших параметрів успіху. Вона допомагає в продажах, а при врученні подарунка збільшує шанс на те, що людина залишиться задоволений. Якщо вас цікавить якісна стильна упаковка, ламіновані пакети замовити в Україні буде правильним рішенням. Це один з кращих універсальних варіантів. Ламіновані пакети підходять буквально для будь-якого товару. Зрозуміло, упаковувати в них хліб або будівельні матеріали буде занадто дорого і недоцільно, але, якщо розглядати дорогі елітні товари, презентаційні матеріали тощо рівних їм немає.

Ламіновані пакети варто замовити кожній фірмі, яка прагне підвищити і підтримувати позитивний імідж. Вони красиві, відмінно тримають форму і ідеально підійдуть для реалізації складних художніх рішень. Сучасне обладнання дозволяє оформляти пакети різними способами, кожен з яких дозволить створити унікальний стильний продукт.

Ламіновані пакети замовити в Україні можна як великими партіями в тисячі штук, так і невеликими – від 100 штук у компанії-виробника ПП «Паперова упаковка». Вартість цієї продукції доступна, до того ж ви можете отримати знижку.

Чому ламіновані пакети вигідні?

Цей вид упаковки відрізняється безліччю достоїнств. Перш за все варто відзначити:

  1. Презентабельний зовнішній вигляд. Вони послужать ефективним рекламним інструментом. Навіть якщо на ньому буде всього лише назва бренду, він буде працювати над підтримкою позитивного іміджу компанії.
  2. Міцність і стійкість до впливу води. В процесі ламінування на матеріал (будь це папір або картон) наносять спеціальну плівку. Вона не тільки робить пакет міцніше і довговічніше, але і захищає папір і фарби від впливу води, яка для них становить найбільшу небезпеку. Таким пакетом людина може користуватися дуже довгий час.
  3. Доступна ціна. Незважаючи на те, що цей вид пакетів коштує дорожче інших, ціна їх все ж по кишені будь-якому виробнику і навіть приватним особам. Навіть якщо ви замовите невелику партію, це не зажадає серйозних витрат.

Які ламіновані пакети замовити в Україні?

Виробник пропонує великий вибір пакетів з ламінуванням як за матеріалом, так і за розмірами, формою та іншими параметрами. Найбільше значення має спосіб оформлення. Залежно від того, який ви виберете, стиль упаковки буде різним:

  1. Тиснення фольгою – фольга пресується за допомогою кліше в папір, створюючи оригінальний дизайн. Виглядає помітно й ефектно.
  2. УФ-лак – робить пакет глянцевим, дозволяє створювати об’ємні зображення;
  3. Конгрев – за допомогою кліше і пуассона на пакеті створюється барельєф. Це виглядає дуже незвично і елегантно.

Саме ламінування може бути глянсовим або матовим. Вибір залежить від того, який результат ви хочете отримати: яскравий і помітний або елегантний.

Розміри і форма залежать, зрозуміло від того, продукцію якого плану ви збираєтеся в них складати. Для сувенірів, подарунків, ювелірних виробів і інших невеликих предметів вибирають найменші габарити. Для пляшок, ваз спеціально роблять прямокутні пакети великої висоти. Якщо ж мова йде про одяг, практичніше буде замовити середні або великі пакети.

ПП «Паперова упаковка» пропонує продукцію понад 200 розмірів, але ви можете ламіновані пакети замовити в Україні і за індивідуальними параметрами. Виберіть дизайн, зображення і спосіб оформлення і «Паперова упаковка» реалізує ваш проект.