Ламіновані Пакети

Паперові ламіновані пакети від виробника
Виготовимо будь-який розмір пакета під замовлення

Ламинированные пакеты, Ламіновані пакети

Ламинированные пакеты, Ламіновані пакети

Ламинированные пакеты, Ламіновані пакети

ЗАМОВИТИ ПАКЕТИ ВІД ВИРОБНИКА

Оформление ламинированные пакеты

Laminacija proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Ламінація

На паперові листи наноситься плівка щільністю від 15 до 200 мкм. Плівка буває як матовою, так і глянсовою.

Tisnenie proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Тиснення фольгою

При якому між нагрітим кліше і матеріалом (папером, шкірою, пластиком і т. Д.) Простягається фольга і виробляється пресування.

UF lak proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

УФ лак

Нанесення спеціального лаку з метою надання друкованої продукції глянцю. УФ -лакірованіе є одним з етапів після друкованої підготовки поліграфічної продукції.

Kongrev proizvodstvo bumagnih paketov paperbag org ua

Конгрев

Додання барельєфа опресуванням матеріалу між кліше для конгрева (матриці) і пуансоном (контрматриць, відповідної частини). Зображення робиться опуклим.

Наші роботи

Типорозміри

Пакети індивідуальних розмірів:
Виробляємо будь-який типорозмір пакетів в межах двох листів з максимальним розміром 1000 * 700 мм

Тираж

Пакети стандартних розмірів:
Пакети стандартних розмірів для яких нас більше 200 стандартних розмірів пакетів

Матеріали

Ручки: довжина 35 і 70см, колір будь-який

Ламінация: Глянцевий, Матова

Бумага: Крейдований папір щільністю 150-250 гр. / М2; Крейдований картон щільністю 185-230 гр. / М2; Крафт білий або бурий щільністю 90-170 гр. / М2; Дизайнерський папір і картон 125-290 гр. / М2.

Друк: Офсетний, трафаретний

Опис технології виробництва і матеріалів

Тираж

Залежно від обраного розміру мінімальний тираж для індивідуального виготовлення від 100 шт. Виробнича потужність підприємства виробляють понад 360 тис. Пакетів в місяць.

Матеріали

У нас в пріоритеті ЯКІСТЬ і ТЕХНОЛОГІЯ! Правильне співвідношення Якісних матеріалів і продуманої Технологи виробництва ламіновані пакети дають нам можливість надати Вам Пакети по найоптимальнішим Цінам! Інша формула в ціноформування дасть як похідну Пакет зі зниженими якісними характеристиками, що зачіпають фізичні та естетичні критерії продукції.

Папір

Крейдований папір щільністю 150-250 гр. / М2;

Крейдований картон щільністю 185-230 гр. / М2;

Крафт білий або бурий щільністю 90-170 гр. / М2;

Дизайнерський папір і картон 125-290 гр. / М2.

Підприємство використовує в своєму виробництві виключно європейські матеріали, призначені для виготовлення об’ємної упаковки, який і є Паперовий Пакет. Дані матеріали ідеально бігуются / фальцюються, мають підвищену товщину і пухкість, твердість і міцність, відрізняються високим відсотком білизни (для крейдованого паперу 97-98%, для крейдованого картону 91-92%). Похідною цих характеристик є якісний Пакет.

Ми відкидаємо використання дешевих китайських аналогів, призначених для плоскої поліграфічної продукції (такий як листівка, брошура, клендарі і т.д.) оберігаючи наші вироби від розтріскування, відшарувань, розривів. Такі матеріали не несуть навантаження, які передбачаються при використанні упаковки, деформуються і не тримають форми.

Друк

офсетний;

шелкотрафаретная

Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально і підбираємо наіоптімальнішій варіант друку під макет Замовника. На чолі кута ставиться співвідношення Якості і Ціни!

З урахуванням особливостей макета вибирається:

–  тип друку (офсетний друк – повнокольорові, фонові або складні в дизайні макети; шовкотрафаретний друк – підходить для невеликих тиражів з макетом в один-два кольори в лицьових зонах пакета, при цьому фарба лягає зверху ламінації що є певний мінус але значна економія у вартості Замовлення );

– передача кольору і кольоровість (CMYK – заміс нескінченної кількості кольорів і відтінків на базі чотирьох основних фарб CyanMagentaYellowBlacK; Pantone – певна фарба відповідає номеру кольору за стандартизованою шкалою Pantone, використовується при прописаної корпоративній політиці щодо логотипу та корпоративного стилю супутніх виробів (бренд буку), де вказані корпоративне кольору за шкалою Pantone, або ж в макетах дизайн яких передбачає рівномірні фонові поля, використання фарби Pantone при цьому забезпечує якісний рівномірний глибокий колір фону і позбавляє від можливості появи мерехтіння і полошения при друку). ТЕХНОЛОГІЯ!

Наші фахівці допоможуть розібратися в цьому питанні, отримавши від Замовника елементи макета або характеристики планованого Дизайну.

Ламінація

Матова, Глянцевий – стандарт;

Вельвет, Шовк, Стійка до подряпин, Льон – під замовлення.

Плівка для ламінування на нашому виробництві представлена від одного з ведучих в світі виробників полімерних матеріалів для гарячої ламінації (країна походження Індія). Товщина плівки виключно 25-27 мкн, що дозволяє якісно захистити друк і зміцнити виріб.

Так само якщо розглядати товщину плівки, глянцева плівка підвищеної товщини має кращу дзеркальну поверхню ніж плівка 18-22 мкн. Ми не обманюємо Клієнтів, економлячи на такому важливому для кінцевого виду продукції матеріалі, як плівка для ламінування.

Бігування

Бігування виробів виконується на професійному обладнанні з залученням якісних біговальних каналів, матриць і стрічок, що гарантує чіткі рівні лінії, відсутність передавленной і тріснуті біговок, зчеплену ламинацию в місцях фальца. Ми не економимо на призначен і в цьому моменті і не обманюємо Вас низькою ціною, по сколку наша позиція у використанні таких витратних матеріалів при бігованія вироби, звичайно ж, збільшить собівартість вироби.

Фальцювання і Склеювання

Фальцювання та склейка вироби забезпечується роботою високотехнологічного обладнання, професійних клейових установок, якісними клеями відповідають обраному матеріалу вироби, роботою професіоналів з досвідом більше 5 років в Вузьконаправлене виробництві Паперового Пакета. Ми не клеєм на скотч, не використовуємо дешевих розплавів нестійких до температурних змін, ми стежимо за кожним швом.

Підсилювачі ручок і донні вкладиші

На наш вигляд дуже важлива складова ламіновані пакети, оскільки вкладиші надають додаткової жорсткості пакета (при навантаженні не деформується дно і верхній периметр по ручці) і підсилює слабкі місця (отвори під ручку порушують цілісність матеріалу, що знижує його міцність, завдяки чому застосовуються підсилювачі під. ручку). Ми використовуємо для вкладишів і підсилювачів виключно картони щільністю не менше 390 г / м2 (в середньому 420-430 г / м2) що збільшує міцність виробу, розміри підсилювачів і вкладишів максимально наближені по довжині / ширині до параметрів пакету, що збільшує жорсткість вироби при експлуатації . Ми не обманюємо вас ціною, вкладаючи під ручку і в дно обрізки, поліграфічний сміття і відходи від тиражів, а використовуємо спеціально призначений картон.

Ручки

Шнури (поліефірні, поліпропіленові, х / б; с / без наповнювача; діаметр 3, 4, 5, 6 мм; плетені, в’язані Євро, канатна скручування)

стрічки (атласні, репсові, жакардові, ширина 15, 20, 25, 30 мм)

переробній ручки стандартної і індивідуальної форми

кріплення ручок (фронтальна насквозние отвори, отвори в підворіть ручок з внутрішньої сторони, в прорізах внутрішніх / на биговке / зовнішніх)

колір ручок з асортименту

довжина ручок 35, 45 см або індивідуальна під Замовлення

При кріпленні шнурів і стрічок через фронтальний отвори використовуються ПВХ-кліпси, що фіксують ручки в отворах. Такі кліпси витримують до 8 кг статичної і до 5 кг динамічного навантаження, запобігають розмотування кінчиків шнурів і стрічок, а також прискорюють процес складання пакета, що позитивно впливає на його вартість.

Ламіновані паперові пакети

Ламіновані пакети – один з найпростіших і ефектних видів подарункової упаковки. Наприклад, парфумерні та косметичні магазини пропонують свій товар тільки в такій елегантній упаковці. І варто зазначити, що особливий захват від подарунків в ламінованих паперових пакетах відчувають жінки. Така, здавалося б, дрібниця, створює враження дорогої покупки. А жінки, як відомо, не люблять, коли на них економлять.

Сучасний вигляд паперових пакетів значно відрізняється від тих, які вперше з’явилися у продажу 1870 році. У ті часи фірмові паперові пакети виготовлялися з щільної однотонної сіро-коричневою паперу, і вже пізніше на них почали наносити будь-які малюнки або рекламні елементи. Не можна сказати, що виглядала така продукція понад привабливо, тим не менше, попит на паперові пакети не зменшується і в наші дні.

Виробництво паперової упаковки пропонує різні варіації на тему пакувальних пакетів. Найелегантнішими вважаються пакети з ламінованого паперу. Ламінуютьсявони як глянцевою, так і матовою плівкою. Обидва види мають більш ніж просто привабливий вигляд. Щоб вигідно позиціонуватися на тлі конкурентів, замовник може придумати додатковий декор на свій розсуд, наприклад, застібку “липучку” або атласну стрічку замість ручок. Втім, ламіновані пакети і без того справляють гарне враження на покупця. Досить нанести логотип свого магазину чи бренду на таку упаковку, і рівень продажів помітно почне збільшуватися. Перевірено багаторазово, такого роду реклама працює безвідмовно.

Переваги ламінованої упаковки очевидні. По-перше, вологостійкість, по-друге, стійкість до зминання і, по-третє, захист нанесеного малюнка від розтікання або передруку фарби. Тому тривалість «життя» паперових пакувальних пакетів значно збільшується. Ламінований пакет не відразу викинеш на смітник, і у багатьох з нас вдома зберігаються красиві фірмові пакети з ручками.

У пакет ламінований подарунковий можна помістити, що завгодно, від невеликої дрібнички до дорогої колекційної речі. Така упаковка буде доречна у всіх випадках. Сувенірні крамниці, кондитерські, парфумерні та косметичні магазини завжди в арсеналі тримають красиві пакувальні пакети, щоб покупцеві не довелося зазнавати труднощів з упаковкою подарунка. Це показує високий рівень сервісу і повагу до свого клієнта.

Якщо діяльність вашої компанії не пов’язана з подарункової продукцією, то подумайте про те, щоб на корпоративні свята порадувати своїх співробітників подарунками в паперових пакетах з логотипом компанії. Зробивши це доброю традицією, ви тим самим покажете своєму колективу стабільність, надійність і лояльне ставлення.

Ламіновані пакети замовити не є великою проблемою, так як вони продаються в будь-якому супермаркеті. Однак дешевше замовити їх оптом у компанії-виробника. Тут ви вправі вибирати на свій розсуд, яким буде ваш пакет: матовий або глянцевий, великий чи середній, декорований або однотонний.

Всі ваші побажання можна сміливо озвучувати фахівцям компанії Фабрика паперовой упаковки. Тут знають толк у виготовленні якісних і сучасних пакетів. Креативний підхід або перевірена класика – в будь-якому випадку ваша упаковка буде виглядати красиво, вишукано і зі смаком, і все це за демократичною ціною. Можливо, така маленька деталь, як упаковка, змінить вашу діяльність в цілком новому і успішному напрямку, і до цього потрібно прагнути всіма силами.