У сучасному світі паперова упаковка зайняла особливе місце. Здатність розкладатися, відносна безпека для природи, простота, зручність використання пояснюють стрімке зростання популярності подібних пакетів. Купуючи пакети оптом, ви купуєте ефективний маркетинговий інструмент.

Основні переваги

Паперові пакети є оптимальним варіантом пакування різних продуктів, зокрема, харчових. Завдяки особливій технології виробництва пакети забезпечують свіжість і збереження якостей продукту. Це також забезпечує можливість повторно переробити пакет. Застосування в якості сировини спеціального паперу дозволяє не мати шкідливого впливу на що знаходиться всередині їжу.

Продукція активно використовується як інструмент маркетингу. Широке поле дозволяє надрукувати будь-який логотип, контакти, адреси, інформацію про компанії. Паперова основа гарантує акуратне накладення малюнка і тексту на все рекламну поверхню при кольоровому або монохромному типі друку.

Пакети з паперу служать для оформлення і зручного пакування подарунків. Оригінальне оформлення та унікальний дизайн стануть комфортним способом для прикраси подарунків у відповідних магазинах. Паперова основа надає пакету охайний, акуратний вигляд.

Пакети, що мають дно, раціонально використовувати для фасування сипучих речовин. Форма саше призначена для зберігання харчових продуктів. Паперові вироби з ручкою підійдуть для рекламування марки, компанії, виставки бренду і інформуванні про продукт. Міцні, стійкі пакети з крафт-паперу забезпечать цілісність вміщеного всередину предмет при транспортуванні. Даний тип допоможе сформувати імідж компанії, що спеціалізується в наданні продуктів швидкого харчування.

Інтернет магазин пропонує купити пакети оптом за оптимальну ціну. Зазначена в каталозі продукція дозволить клієнтам вибрати відповідний розмір, дизайн та форму. Представлена ​​продукція відповідає існуючим стандартам якості. Є моделі квадратної і прямокутної форми. Широкий асортимент підійде для пакування будь-яких предметів. Клієнт має можливість вибрати пакети з ручкою, що мають плоске дно, відкритого типу, що передбачає відсутність бічного шару, або з куточком.

Замовники мають можливість придбати пакети великим або дрібним оптом в кількості від 500 до 1000 штук. Ціна залежить від кількості одиниць в упаковці, ступеня міцності матеріалу, розміру і форми пакета.