Кручені ручки крафт пакет: чому вони краще?

Кручені ручки крафт пакетЗамовляючи крафт пакети покупець може вибрати ручки з різних матеріалів: гладкого паперу, текстилю, а також кручені ручки. Останній варіант найбільш популярний, так як має безліч переваг.

Паперова упаковка стає все більш популярною. Вона зручна і практична, до того ж підлягає повній вторинній переробці – що дуже важливо в останні роки. Тенденції сучасної політики йдуть до того, що незабаром все повинні будуть перейти на еко-упаковку, зараз же – це хороший маркетинговий хід, який підвищить лояльність покупців і партнерів.

ГО «Паперова упаковка» пропонує кручені ручки крафт пакет, які відрізняються високою міцністю. Ви можете вибрати різну довжину і колір.

Чим хороші кручені ручки з паперу?

Незважаючи на те, що ми звикли вважати папір слабким неміцним матеріалом, ручки з неї виходять дуже надійними. Більшість клієнтів вибирають саме такий тип ручок, тому що вони відрізняються наступними перевагами:

  1. Висока міцність. Вони витримують велику вагу і здатні впоратися з солідною статичної та динамічної навантаженням. Виробник використовує особливий метод скручування смуг крафт паперу різної ширини, який дозволяє зробити ручку дуже міцною. Додатково використовується подвійна підсилює смуга з європейської крафт паперу щільністю не менше 90 г / м2, яка дозволяє розподілити навантаження.
  2. Стійкість до вологи. Незалежно від вологості рук, потрапите ви під дощ або просто намочіть пакет, ручки залишаться цілими.
  3. Зручність. Нести пакет з крученими ручками дуже зручно, тому покупці залишаються задоволені подібної упаковкою.

Безсумнівним достоїнством ручок цього типу є їх низька ціна. Ви можете купити невелику партію в 100 або 200 штук або замовити оптову поставку і заощадити ще більше.

Які кручені ручки крафт пакет можна купити?

Сучасні технології дозволяють з одного матеріалу зробити абсолютно різні ручки за розмірами і зовнішнім виглядом.

ГО «Паперова упаковка» пропонує паперові ручки з такими параметрами:

  1. Серія «стандарт-економ» – діаметр 2,8 – 3 мм. Це відмінний варіант для невеликих пакетів і легкого вантажу.
  2. Серія «стандарт» – діаметр 3,8 – 4 мм. Вони універсальні, здатні впоратися з великою вагою. Це оптимальний варіант як для маленьких, так і для великих упаковок.

Також можна замовити більш товсті ручки з діаметром 4,8 – 5 мм. Їх виготовляють тільки під замовлення. Такі кручені ручки підійде для важких вантажів, наприклад, якщо пакет призначений для книг, пляшок і т.п.

Виробник дає можливість вибрати довжину і колір ручок. Стандартний варіант – бурий, але, якщо ви хочете витримати упаковку в певному стилі, можна замовити ручки інших більш яскравих відтінків.

Купити кручені ручки крафт пакет ви можете онлайн на https://paperbag.org.ua . Мінімальна партія – 100 штук. Кручені ручки підходять не тільки для пакетів, але і для мішків, коробок з крафт паперу. Вони дозволять створити зручну оригінальну і яскраву упаковку, яка дуже сподобається вашим покупцям.

ГО «Паперова упаковка» гарантує високу якість товару, а також надає доставку в будь-яке місто України. Зробіть замовлення і отримаєте його за вказаною адресою в установлені терміни. Також ви можете замовити крафт пакети різного розміру і з паперу різного типу, з логотипом, малюнком або оригінальним оформленням.