Крафт пакети – універсальна упаковка

Без упаковки неможливо реалізувати жоден товар. До її характеристикам пред’являють різні вимоги. Крім фізичних властивостей, має бути присутня естетична привабливість і контактна інформація продавця.

Пакувальні вироби бувають різними: в формі рулонів (папір), пакети, мішки, конверти. І, найчастіше, їх виготовляють з крафта.

Крафт пакети відрізняються практичністю: на їх поверхню легко наносяться зображення, а також додаткові кошти (ламінуюча плівка, фольга, поліетилен), за допомогою яких можна домогтися високої міцності і стійкості до вологи. Крафт є пористим матеріалом і добре пропускає повітря. Крім пакетів, з даного продукту створюють мішки для сільгоспкорма, цементу, вугілля і будматеріалів.

Перевагами пакетів з крафт – паперу також можна вважати:

– Екологічність. Продукція не вимагає спеціальної утилізації і розкладається природним шляхом в навколишньому середовищі;

– Міцність. Завдяки особливостям виробництва, матеріал володіє високою зносостійкістю і міцністю на розрив;

– Універсальність. З крафт-паперу можна робити будь-яку упаковку (з різним дизайном, розміром і формою);

– Є привабливість. Паперова упаковка завжди цінувалася вище і мала презентабельний вигляд. Сьогодні різноманітність кольорів і текстури дозволяє отримати унікальну і неповторну продукцію;

– Вартість. Ціна на пакети з крафт паперу доступна для багатьох. Практично будь-який суб’єкт господарювання може собі їх дозволити.

Вибрати виріб можна за такими показниками: щільність, пористість, стійкість до розриву, наявність одного або декількох шарів, обробка (якщо є), колір.

Від перерахованих вище властивостей залежить якість готових виробів

. Купити крафт-пакети Вам допоможуть фахівці нашого виробництва. Ми гарантуємо:

– Широкий вибір;

– Високий сервіс;

– Комфортні умови співпраці;

– Виконання всіх домовленостей «вчасно».

Придбати паперові пакети в нашому магазині дуже просто. Зв’яжіться з нами по телефону для уточнення деталей!

Ми гарантуємо гідну якість сировини, максимально швидкий термін виготовлення, індивідуальний підхід до замовлення і високий рівень обслуговування.
Щоб дізнатися точну вартість замовлення – зателефонуйте, який вказаний на сайті!