Крафт пакети з логотипом
Якщо ви хочете щоб ваш товар був упакований стильно, дешево і при цьому безпечно – пакет паперовий крафт буде кращим вибором. Це оброблена особливим чином дуже міцний папір, яка є абсолютно екологічним варіантом.
Не так давно такий папір використовували практично скрізь для упаковки товарів, проте з появою поліетилену вона відійшла на другий план. У наш час виготовлення крафт пакетів набуло нового розмаху – прагнення людини до використання натуральних матеріалів поширилося і на упаковки – так крафт-пакети стали досить затребуваними і поширеними в нашому житті.
Виготовлення крафт пакетів

з логотипом – досить швидкий і простий процес при наявності необхідного обладнання. У нас Ви можете замовити нанесення будь-якого зображення або написи. Ми виконаємо замовлення в найкоротші терміни.
Виготовлення пакетів з крафт паперу проводитися по різному. Так можна отримати пакети як бурого, так і світло-коричневого або білого кольору. Залежно від виду обробки може відрізнятися також текстура пакета і її щільність.
Виготовлення паперових пакетів крафт – наша спеціальність. Зробіть замовлення і отримаєте якісні пакети з Вашим логотипом!

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.