Пакет паперовий крафт відмінно підійде для фасування будь-якого товару або як рекламний майданчик для нанесення логотипу компанії.

Виготовлення крафт пакетів здійснюється з довговолокнистої целюлози під дуже великим тиском, що забезпечує міцність і надійність цієї упаковки. Такі пакети по багатьом якісним характеристикам істотно перевершують аналоги з поліетилену. Тому виготовлення пакетів з крафт паперу стало настільки популярним. З основних позитивних якостей слід виділити:

  1. Екологічність. Вони безпечні для здоров’я і навколишнього середовища, при цьому повністю розкладаються протягом кількох років.
  2. Пропускають повітря.
  3. Можливо багаторазове використання і переробка.
  4. Гарний зовнішній вигляд.
  5. Eфективна реклама.
  6. Невисока ціна.

Виготовлення паперових пакетів крафт можливо невеликими партіями, що може бути вигідно для багатьох компаній.

Виготовлення крафт пакетів з логотипом – один з найбільш доступних і ефективних рекламних засобів для торгової марки, фірми або компанії. Такий пакет буде кидатися в очі і виглядати досить привабливо.

Ми готові виконати замовлення на виготовлення крафт-пакетів в будь-який час!

Якісні паперові пакети купити за доступною ціною Ви можете прямо зараз, зробивши замовлення на нашому сайті. Ми надаємо консультації та допомогу в розробці макета, якщо це необхідно клієнту. Будемо раді працювати для Вас!

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.