коробки для фаст фуд, коробки для фаст фудаКоробки для фаст фуда: якісні, красиві, недорого

Коробки для фаст фуд стають все більш популярні і затребувані. Якщо багато хто був не проти швидко і ситно перекусити в обід або на роботі, то зараз послугами доставки їжі користується все більше людей. Сучасні умови зробили їжу на винос більш привабливою, ніж похід у кафе або ресторан, проте, щоб організувати сервіс на високому рівні для цього необхідна відповідна якісна тара.

Ми виготовляємо коробку для фаст фуд різного типу і форми відповідно до найвищих стандартів. Ви можете купити коробки для фаст-фуд у ПП «Паперова упаковка» за доступними цінами і з доставкою.

Чим хороші паперові упаковки для фаст фуд?

Тара для упаковки готової їжі відрізняється від інших, так як вимоги до неї набагато вище. Такі коробки для фаст фуд повинні бути:

 1. Безпечної для здоров’я. Це перше і найголовніше якість. При зіткненні з продуктами вона не повинна ніяк реагувати. В цьому плані немає нічого кращого паперу або металу. Зрозуміло, продавати фаст-фуд в посуді з нержавіючої сталі ніхто не буде, так як це дорого і недоцільно. Тому папір, а точніше, картон залишається єдиним підходящим варіантом.
 2. Витримувати високі і низькі температури. Як при 15С так і при + 99С упаковка не повинна деформуватися або виділяти токсичні речовини. Картон відмінно справляється з цим завданням.
 3. Захищати руки від опіку. Завдяки своїм властивостям картон відмінно дозволяє тримати в руках навіть гарячий стакан з кавою, не кажучи про теплу їжу.
 4. Бути стійкою до вологи і жиру. Щоб добитися ідеального результату коробку можна покрити ламинирующей плівкою.
 5. Чи не впливати на смак і склад їжі.

Картон і папір упаковка по всім параметрам як не можна краще підходить для упаковки продуктів харчування, що по достоїнству оцінили виробники фаст-фуду і тому широко використовують їх для роботи.

Які ми виготовляємо коробки для фаст фуда?

Асортимент закладів громадського харчування дуже широкий, тому і види пакети та коробки з ЕКО картону дуже різноманітні. Вони відрізняються за формою, а іноді і по щільності, залежно від того, для якої їжі призначені.

Найбільшою популярністю користуються коробки для фаст фуда:

 • суші та ролів;
 • бургерів;
 • салатів;
 • локшини;
 • млинців;
 • картоплі фрі;
 • хот-догів;
 • шаурми;
 • сендвічів;
 • хачапурі і ін.

Для виробництва використовується міцний картон або Крафтлайнер (багатошаровий матеріал). Поверхня може ламінуватися, щоб коробка не протікала. Щільність коробки варіюється в залежності від призначення тари.

Ми використовуємо виключно якісні безпечні матеріали, щоб гарантувати міцність і екологічність упаковки.

Переваги паперових коробок для фаст фуда

Цей вид упаковки має безліч позитивних якостей:

 1. Екологічність. Вони абсолютно безпечні для здоров’я, як спочатку, так і при розігріванні. До того ж такі коробки повністю утилізуються і переробляються, що важливо в сучасному світі.
 2. Низька вартість. У порівнянні з іншими матеріалами паперова тара набагато дешевше.
 3. Необмежені можливості оформлення. Ви можете замовити друк будь-якого зображення, написів, забезпечуючи своєму підприємству додаткову рекламу.

Ми виготовляємо коробки для фаст фуд різних розмірів і форм. Ви можете оформити індивідуальне замовлення і отримати його дуже швидко. Вартість коробок для фаст фуд дуже невисока, до того ж при великому замовленні ви можете отримати знижку.