Користь і переваги від використання паперових пакетів.

Популярність паперових пакетів зростає, що не дивно, так як папір має низку переваг:

Міцність. Папір буває різної щільності, отже, пакувальна продукція виготовляється з певними технічними характеристиками. Важливо дотримуватися умов експлуатації. На практиці паперові пакети витримують більшу вагу, ніж заявлено виробником. Також, папір стійка до механічних пошкоджень (подряпин, проколів, розтягування).

Безпека для людини і навколишнього середовища. Розкладання тонкого паперу, наприклад туалетного, відбувається за кілька днів. Картонна коробка розкладається до півроку, а глянсовий журнал – до 5 років. При цьому папір підлягає повторній переробці і не виділяє шкідливих речовин.

Універсальність. З паперу виробляють упаковку для продуктів, мішки для сипучих, пакети для стерилізації та інші вироби. Вони можуть бути різних розмірів, з дизайном, з ручками і без. Варіантів багато. Також пакети можуть мати додаткове покриття (силіконове, жиро і водовідштовхувальне).

Повітропроникність. Для багатьох товарів даний критерій важливий, оскільки є вимоги до умов зберігання продукції.

Ціна. Якщо порівняти витрати на упаковку з поліетилену і паперу (при порівняно однакових технічних характеристиках), то вартість і тих, і інших виробів буде приблизно в одному ціновому сегменті. 

Безумовно, вибір залежить від потреб і товару, який потрібно упакувати. У деяких ситуаціях паперовий пакет буде недоречний. Однак, якщо вироби з паперу підходять в якості упаковки, краще віддати їм перевагу.