Друк на паперових пакетах

Паперові пакети виготовляють з різних видів паперу. До таких належить малювання, офсетний. Вона тонша і застосовується для виробництва одноразової упаковки. Зразки щільного паперу – це крафт або картон. Вироби з них вважаються стійкими і міцними.
Продукт має різноманітну форму: квадратну, прямокутну, з дном і бічними частинами. Незалежно від розміру і типу, на кожен пакет можна нанести зображення. Це є невід’ємною частиною всіх продажів і покупок.
Паперові пакети з логотипом популярні серед супермаркетів, спеціалізованих магазинів та кав’ярень. Отримати малюнок на виробі можна за допомогою:
– Офсет. Це найдешевший спосіб. Як правило, офсетний друк використовують, коли тираж перевищує 1000 одиниць (при кольоровому зображенні). Нанесення відбувається на листи пакета в розібраної формі;
– Шовкографії. Використовується для перенесення візерунків, як на окремі листи, так і на готові пакети. Цей метод нанесення ефективний в тому випадку, коли необхідний маленький тираж і нескладний малюнок;
– Флексографія. Даний спосіб друку застосовується при нанесенні складних зображень на заготівельні листи (і на зібрані пакети також);
– Тиснення. Найкращий варіант отримати оригінальний дизайн. Використовується для виділення потрібних зон малюнка.
Безконтактний друк (офсет) вважається більш економним методом, а для тиснення потрібно витрат більше. Спосіб завжди визначається індивідуально до кожного замовлення.
Важливим етапом виробництва є збірка. Вона може виконуватися в ручному і автоматичному режимах. Вироби великих форматів склеюються і збираються практично завжди вручну.
Друк на паперових пакетах – процес, який повинен виконуватися в виробничих умовах. Тільки таким чином вдасться досягти необхідного результату. Додатково можуть знадобитися такі послуги:
– Ламінування;
– Створення макета;
– Висічка;
– Збірка;
– Упаковка.
Всі роботи з виробництва виконуються на сучасному обладнанні, завдяки якому ми гарантуємо високий рівень якості готових виробів.

Замовте виробництво пакетів в Києві прямо зараз! Ми гарантуємо якість, швидкий термін виконання та найнижчі ціни по Україні.

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.