Готові паперові пакети

Готовые бумажные пакеты, Готові паперові пакети

Пакети дуже зручна і потрібна річ, що дозволяє людині переносити безліч речей за один раз. Уявіть тільки, скільки за день, місяць або рік використовується пакетів, наприклад, для покупки і зберігання продуктів харчування.

Лідером серед матеріалів для виготовлення пакетів є папір. Це повністю натуральний продукт, який не містить шкідливі для здоров’я і навколишнього середовища речовини. Величезний плюс полягає саме в екологічності паперових пакетів. При їх виробництві не відбувається викид токсичних відходів, при експлуатації не виділяються небажані речовини, а утилізація не вимагає особливих зусиль і витрат – відповідні використані паперові пакети відправляються на вторинну переробку, а решта швидко розкладаються природних шляхом, жодним чином не завдаючи шкоди екосистемі.

Ці якості, звичайно, мають велике значення при виборі виду пакетів, проте велику роль відіграє також і презентабельний вигляд, і те, як натуральна упаковка впливає на споживача. Паперовий пакет створює сприятливе враження, і у людей автоматично виникають приємні асоціації, коли вони знову бачать логотип компанії, видрукуваний на папері.

Найчастіше у виробників купують пакети, щоб згодом нанести на них логотип свого підприємства. Якщо ж вироби не планується використовувати як засіб реклами, то замовляють готові паперові пакети. Наприклад, подарункові. Ніяких додаткових написів, логотипів або зображень вони не вимагають. Зазвичай це будь-які абстрактні малюнки яскравих кольорів, колажі з тематикою певного свята (Новий рік, День народження, 8 березня і т.д.) або просто один яскравий тон з блискітками.

Це стосується і розмірів виробів. Якщо параметри не принципові, простіше купити готові паперові пакети, ніж робити індивідуальне замовлення. Як правило, стандартні розміри, що надаються виробниками для кожної своєї моделі, прекрасно підходять для рядових випадків.

Один із сайтів, де можна придбати готові паперові пакети, – paperbag.org.ua. На вибір надається не тільки різноманітність розмірів, забарвлень і модифікацій (наявність і тип ручок), але і якість матеріалу.

Стінки і дно покриваються спеціальною плівкою, що робить більш красивим і одночасно міцним.

  • Пакети з крафт-паперу

Крафт поєднує в собі безліч переваг. Він дешевий, міцний, зносостійкий. При цьому виглядає симпатично, а чорно-білі логотипи в поєднанні з благородним коричневим кольором справляють гарне враження.