Виготовлення пакетів з крафт паперу
Пакет є незамінним виробом для пакування товарів. Його використовують щодня в магазинах, кав’ярнях та закладах швидкого харчування. Виготовляється з поліетилену або паперу. Надмірна забрудненість навколишнього середовища посприяла популяризації паперових виробів. Крім цього, пакет з крафта має і інші переваги:
– Універсальність. Полягає в тому, що крафт-упаковка підходить для багатьох товарів: харчових, будівельних, побутових та інших. В цей матеріал можна покласти все, що завгодно. З нього виробляють вироби різної щільності, що дає можливість виготовити не тільки конверт для хлібобулочного продукту, але і мішок для будівельної суміші;
– Немає жодних складнощів при виготовленні. Крафт виробляється з натуральної сировини і є відмінною основою для нанесення всіляких малюнків, він легко склеюється і зшивається. На відміну від целофанового, пакет з крафт-паперу має форму, не піддається розтягуванню і стійкий до розриву. Це дозволяє використовувати продукт для оформлення подарунків, сувенірів і подарунків;
– Затребуваність. Крафт застосовують у багатьох сферах завдяки його властивостям. Він міцний і стійкий до вологи, простий в експлуатації і вигідний в ціні.
Виготовлення паперових пакетів (Крафт) відбувається в кілька етапів
– Створення макета в графічному редакторі (проект);
– Друк та перенесення малюнка (якщо такий є);
– Ламінування з метою поліпшити якість і зовнішній вигляд;
– Вирубка складових частин за заданою формою;
– Збірка (проклейка, прошивка, кріплення ручок і т.д.).
Всі роботи повинні виконуватися на сучасному і якісному обладнанні фахівцями. Від майстерності залежить результат.
Замовляючи паперову упаковку, зробіть свій вибір на користь виготовлення крафт пакетів з логотипом. Звертайтеся до нас. ми:
– Даємо кращі рекомендації по вибору виробів;
– Гарантуємо вигідне співвідношення «ціна-якість»;
– Працюємо оперативно.

Придбати паперові пакети в нашому магазині дуже просто. Зв’яжіться з нами по телефону для уточнення деталей!

Ми гарантуємо гідну якість сировини, максимально швидкий термін виготовлення, індивідуальний підхід до замовлення і високий рівень обслуговування.
Щоб дізнатися точну вартість замовлення – зателефонуйте, який вказаний на сайті!