крафт пакеты с ручками

Виготовлення крафт-пакетів
Щодня кожна людина стикається з пакувальними матеріалами. Широке поширення на сьогоднішній день отримала крафт – папір. Використовується вона в якості обгортки і у виробництві пакетів. Популярні зразки виробів – гофрокартон, конверти, крафт-мішки та інше.
Найпоширенішими областями застосування крафт-пакетів є:
– Медицина;
– Місця громадського харчування;
– Продажі приготованих продуктів і їжі;
– Магазини;
– Сфера доставки – пошта, кур’єрські служби і т.д.
Папір відрізняється високим ступенем міцності і стійкості, створюється з натуральної сировини і має коричневий колір. Застосування спеціальних технологій дозволяє отримувати і інші відтінки продукції.
При виготовлення крафт-пакетів виконуються наступні етапи:
– Створення макета. У графічному редакторі задаються розміри і форма вироби в розвороті;
– Другим етапом є нанесення картинок, логотипів та інших зображень. Залежно від виду і способу друку, можливо, знадобиться кілька днів для того, щоб барвник висох;
– Ламінування. При необхідності наноситься спеціальна плівка (матова, глянцева). Таке покриття надає зображенню додаткову стійкість і гарний зовнішній вигляд;
– Вирубка. Зазвичай виробляється на тигельному пресі. В результаті виходить готовий до збірці макет;
– Збірка. Пакети великого формату збираються вручну, стандартного – автоматично. На цьому етапі кріплять ручки. Від якості застосовуваного клею залежить міцність пакета. Цей факт також варто враховувати.
При необхідності доступна така послуга, як упаковка готових виробів.
Щоб придбати крафт пакети з логотипом або без, зверніться за телефонами, вказаними на сайті. Ми є виробниками і готові запропонувати кращі умови!