Паперові пакети з логотипом компанії

Статус солідній компанії, що піклується не тільки про власні доходи, а й про охорону навколишнього середовища, складається з багатьох, здавалося б, незначних елементів, що вказують на пріоритетні напрямки діяльності компанії в суспільстві. Одним з таких елементів можуть стати паперові пакети з логотипом компанії.

Посудіть самі: паперова упаковка – це гарантія екологічності, пакет – послуга з пакування, а логотип компанії – реклама, яка мелькає на вулицях і приносить більше користі, ніж та, що була розміщена на сітілайтах або бігбордах. Виходить багаторівневе рішення одного питання.

Причому, паперові пакети з логотипом компанії – це не обов’язково крафт-упаковка, тобто пакети з білої або світло-коричневого паперу з нанесеним малюнком, найчастіше виконують методом шовкографії. Унікальний дизайн паперових пакетів з видом пластику можна зробити за допомогою особливого складу – цей вид називається плайк.

При виготовленні подарункових пакетів з логотипом найчастіше використовують крейдований папір різної щільності. Це може бути барвистий глянсовий пакет з ручками-мотузочками з крученого паперового шпагату або сувора класика: однотонний матовий пакет з логотипом, нанесеним за допомогою лакового друку – елегантно і солідно. Від того, наскільки красиво упакований подарунок, залежить, як його сприймуть. До подарункового варіанту упаковки можна віднести паперові пакети для пляшок. Стиль може бути найпростішим – одноколірнийкрафт-папір.

Відповідно до негласних законів сучасного суспільства, компанія, що використовує паперову упаковку, націлена на тривале перебування в бізнесі, оскільки така компанія піклується про природу: її схоронності для наступних поколінь. Для природної утилізації паперової упаковки достатньо року, а для поліетиленового пакета – кілька десятиліть. Тому, паперові пакети з логотипом компанії стануть не тільки атрибутом солідності, а й компонентом іміджу.

Звернувшись до компанії Фабрика паперовой упаковки, що займається виготовленням пакувальної продукції, ви зможете отримати професійну допомогу у виборі необхідних матеріалів, проконсультуватися про їх якість і скористатися послугами досвідчених дизайнерів з високою кваліфікацією.