Пропонуючи потенційним покупцям різні за розміром і оформлення брендові пакети з паперу, наша компанія гарантує підвищену міцність всієї готової до продажу продукції і екологічну чистоту вихідного матеріалу.

Асортимент і якість пропозицій

Вся продукція, представлена ​​в великому каталозі на сайті нашої компанії, виготовляється з високоякісних вихідних матеріалів. При виробництві майже 100% готових виробів використовувалося вторинна сировина і строго дотримані всі санітарні норми і вимоги екологів.
До уваги клієнтів пропонуються такі види виробів з графічними малюнками та логотипами різних брендів, як:

  • господарські пакети з ручками для перенесення;
  • пакетики для сипучих продуктів;
  • вишукані паперові сумки для упаковки подарунків;

пакувальні пакетики для дрібних товарів і інші не менш затребувані вироби.

Нанесення логотипу на зручну і міцну упаковку є простим і доступним за ціною способом познайомити широку купівельну аудиторію з різними брендовими товарами. Паперові пакети з барвисто оформленими логотипами додадуть будь-якому бізнесу привабливий і професійний зовнішній вигляд.

Як зробити правильний вибір

Найчастіше різні за розміром і призначенням паперові пакети з логотипами використовуються на виставках, конференціях або при продажу товарів. Перш ніж купити партію готових виробів для подібних заходів варто уточнити кілька робочих моментів, відповідно до яких можна зробити правильний вибір:

  • чи влаштовує ціна на паперову продукцію;
  • кількість пакетів, які будуть запропоновані учасникам виставок та конференцій або скільки товарів в брендових пакетах належить відпустити покупцям;
  • чи планується переносити щось в пакетах з паперу або вони будуть запропоновані відвідувачам в якості рекламного продукту.

Який пакувальний пакет не було б вирішено купити, необхідно пам’ятати про те, що він повинен прослужити людям деякий час в якості господарської сумки або сувеніра. У такому випадку рішення про нанесення логотипу на поверхню паперової упаковки буде найбільш економічно вигідно і раціонально.
Якщо при виборі буде потрібна допомога, наша експертна група обслуговування клієнтів готова допомогти і відповісти на всі виниклі питання. Зв’яжіться з нами сьогодні і ми негайно приступимо до оформлення і формування вашого замовлення. При покупці оптової партії виробів з паперу всім клієнтам компанії надаються значні знижки.