Паперові пакети: новий стандарт еко-упаковки, Київ

Опубликовано

Паперові пакети: новий стандарт еко-упаковки, Київ

Упродовж кількох десятків років лідируюче місце серед пакувальних матеріалів займав поліетилен. З нього виготовляли десятки видів упаковки, затребуваної у всіх сферах виробництва. Для пакування комбікорму, насіння, садового торфу, казеїну, цементу, сухих сумішей і навіть продуктів харчування.

Однак тривалість розпаду поліетилену та його явна шкода оточуючому середовищу призвели до пошуків альтернативних варіантів упаковки. Причому головною альтернативою стали паперові пакети с логотипом (в Києвівикористання подібних пакетів датується кінцем XIX століття). Вони зручні, доступні та екологічно безпечні.

Перевагипаперових пакетів

Європейська мода на нешкідливу для людей та оточуючого середовища упаковку поступово доходить і до української столиці. З цієї причинипаперові пакети с логотипом в Києві доволізатребувані як у звичайних споживачів, так і у різноманітних компаній.

Подібні пакувальні матеріали поступово витісняють звичні поліетиленові пакети з кількох причин:

  • екологічність матеріалу (під дією оточуючого середовища паперовий пакет розкладається в рази швидше, ніж поліетиленовий);
  • універсальність паперових пакувальних матеріалів (їх використовуютьсядля упаковки/фасуваннянайрізноманітніших товарів. Від продуктів харчування до мінеральних добрив і промислових товарів. Для цього виробники міняють щільність паперу, кількість шарів, розміри пакета);
  • зручність транспортування і простота утилізації;
  • відносна дешевизнаі доступність упаковки.

Ще однією вагомою перевагою подібної продукції вважається можливість провести масштабну рекламну кампанію і значно підвищити впізнаваність бренда.Зручні і міцніпаперові пакети з нанесеним на їх поверхню зображенням товарного знака, логотипа або конкретного продукту використовуються неодноразово. Що сприяємаксимальному розповсюдженню розміщеної на поверхні пакета рекламної інформації.

Пакети з паперу: різновиди

В залежності від розмірів, щільності матеріалу та форми паперові пакети можна поділити на кілька видів. Найбільш затребуваними лишаються:

  • багатошарова упаковка с клапанами (використовується для сипучих харчових/нехарчових продуктів);
  • відкриті двошарові і ресторанні пакети (упаковка різної місткості для фасування продуктів/покупок);
  • малотиражна упаковка (частіше за все нестандартні, використовуються для пакування різних елітних товарів);
  • еко-сумки, іміджеві та подарункові пакети.

Для виготовлення таких паперових пакетів з нанесеним на поверхню логотипом в Киевечастіше за все використовують ламінований межований папір і плайк, картон, дизайнерський та крафт-папір.Це екологічно безпечні і нешкідливі для українських споживачів матеріали, на які методом флексодруку та шовкографії наноситься потрібне замовнику зображення.

Возникли вопросы или хотите заказать пакеты:


Позвоните к нам по телефону или заполните форму

 +38 044 4514981