Паперові пакети з логотипом

Опубликовано

Паперові пакети з логотипом — один з перевірених способів упаковки рекламної продукції, сувенірів або подарунків. Такий пакет є не просто даниною моді, а ефективним і поширеним інструментом маркетингу, який працює з потенційним клієнтом. Відмінна риса паперових пакетів — це їх унікальність і особлива ексклюзивність. Ви показуєте клієнтові, що у вашій компанії або магазині продумана навіть така, здавалося б, дрібниця, як упаковка. Особливі форми, брендування, правильні розміри і зручні ручки — сьогодні виготовлення паперових пакетів з логотипом відбувається з урахуванням всіх нюансів і фірмового стилю компанії.

 

Замовити пакети з логотипом

 

Пакети з логотипом в Києві виготовляються за кілька днів, дивлячись, який необхідний тираж. Ви обираєте папір і вирішуєте, яке зображення буде нанесено на пакет. Логотип або будь-який малюнок наноситься практично по всій поверхні за допомогою офсетного, трафаретного друку або флексодруком. Сучасні технології, які використовуються в ТОВ «Паперова Упаковка», продовжують термін служби паперового пакета за допомогою допоміжних постдрукарських ефектів. Наприклад, ламінування. Ламінований пакет служить довше, ніж звичайний або просто лакований. Додатково використовується тиснення, висічка, конгрев і т.д.

Якщо ви шукайте пакети з логотипом в Одесі, звертайтеся в компанію ТОВ «Паперова упаковка». Крім паперу, форми, розміру і додаткових ефектів ви можете вибрати ручки, які будуть на пакеті. Варіантів, насправді, безліч і все залежить виключно від вашого смаку:

  • Атласні стрічки відмінно підійдуть для пакетів магазинів білизни, духів або прикрас.
  • Прорубана ручка зручна для пакетів з книгами, документами або роздавальної літературою.
  • Репсова стрічка найчастіше використовується на пакетах продуктових магазинів або бутиків одягу.
  • Люверси, стандартний шнурок — є безліч варіантів ручок. І також можлива розробка особливих ручок, які відмінно підійдуть саме до вашого пакету.

Але хто ж буде займатися загальним дизайном? Пакети з логотипом мають на увазі наявність готового макету із зображенням, яке буде наноситися. Замовляючи пакети з логотипом в Харкові, ви можете звернутися до дизайнера або принести в друкарню файл в потрібному дозволі. Або зробити начерк своїми силами і професійні дизайнери в ТОВ «Паперова Упаковка» підготують ваш ескіз для друку. Краще всього звертатися до фахівців у тій компанії, яка займатиметься виготовленням паперових пакетів. Для вас підготують візуалізацію того, як логотип або будь-яке зображення буде виглядати на паперовому пакеті, і ви зможете вносити всі необхідні правки.

Якщо ви прийняли рішення, що вашому магазину потрібні фірмові пакети з логотипом в Дніпропетровську, почніть з дзвінка нашим менеджерам. Разом ви зможете визначити, які розміри і який тираж вам знадобиться на перший час, щоб ви змогли протестувати ефективність і віддачу паперової упаковки для своєї продукції. Готовий логотип або зображення можна надіслати електронною поштою і не витрачати свій робочий час на дорогу в офіс друкарні. Замовлення буде виконано і відправлено вам за будь-якою вказаною адресою або на склад перевізника (наприклад, Нова Пошта).

Замовляти пакети з логотипом у Львові чи в будь-якому іншому українському місті найзручніше в ТОВ «Паперова упаковка». Зв’яжіться з нашим менеджером, і він більш детально введе вас в курс справи.

 

Виникли питання або хочете замовити пакети:


Зателефонуйте до нас по телефону або заповніть форму

 

 +38 044 4514981

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Отправить запрос