Американська компанія Multi Packaging Solutions (MPS), яка є одним зі світових лідером у виробництві картонної упаковки та етикетки, нещодавно стала переможцем премії UK Packaging Awards-2016.

UK Packaging Awards є найвідомішою англійської премією в області упаковки. Щорічно нею в декількох номінаціях нагороджуються кращі компанії і дизайн-студії.

У Великобританії Multi Packaging Solutions недавно купила компанії Armstrong і Presentation Products, які також працюють в області упаковки. Тобто на Туманному Альбіоні цей американський концерн працює дуже активно.

Тому не дарма компанія Multi Packaging Solutions стала переможцем премії UK Packaging Awards 2016 в номінації Packaging Company of the Year ( «Краща компанія з виробництва упаковки»).

MPS займається виробництвом картонної упаковки та етикетки для косметичних та фармацевтичних товарів, споживчих товарів і мультимедіа. На даний момент її заводи розташовуються в США, Європі та Азії. Загальна кількість співробітників – більше 8 500 чоловік. Нещодавно до складу MPS увійшла німецька компанія Cartondruck, яка спеціалізується на виробництві преміальної картонної упаковки для косметичних та парфумерних товарів.