Як вибрати і купити паперові пакети в Києві

Паперові пакети – це незамінна частина кожної покупки.
В супермаркетах кожен покупець купує його за свої гроші, а ось в магазинах одягу, взуття, ювелірних салонах і кав’ярнях – немає. Кожен продавець, цінує свого клієнта, упаковує товар безкоштовно. Це сприяє лояльності, підвищення авторитету і гарному настрою.
Якщо вам знадобилися паперові пакети, звертайтеся в наш магазин. У нас Ви знайдете:
– Пакети коричневого кольору з крафт-паперу (з ручками і без);
– Білі крафт-пакети;
Ламіновані паперові пакети, з логотипом, кольорові.
Наш асортимент виробів дозволяє вибрати вже готову продукцію і купити її відразу зі складу. Якщо це неможливо – ми виготовимо партію товару за індивідуальними критеріями.
Що необхідно врахувати при виборі пакета:
– Щільність паперу. Вона коливається в межах від 70 до 140 грам / м квадратний. Чим папір щільніше, тим міцніше буде пакет. Звичайно, якщо виріб вам необхідно для упаковки кондитерських виробів, тоді підійде мінімальна щільність, а для більш важких покупок віддайте перевагу щільному Крафту;
– Якість ручок. Вони бувають різні по ширині і міцності. Ніколи не економте на цій важливій деталі, щоб не зіпсувати враження клієнта;
– Дизайн. Гарна обгортка – це важливо, особливо, коли мова йде про подарунок і презент. Зовнішній вигляд є не тільки прикрасою, але і рекламою. Тому, паперові пакети з логотипом – це необхідна атрибутика кожної компанії.
Купити крафт-пакети в нашому магазині дуже просто! Ми гарантуємо високу якість виробів, швидке виготовлення і найнижчу вартість в Києві.

Ми гарантуємо гідну якість сировини, максимально швидкий термін виготовлення, індивідуальний підхід до замовлення і високий рівень обслуговування.
Щоб дізнатися точну вартість замовлення – зателефонуйте, який вказаний на сайті!