Фирменный бумажный пакет

Фірмові паперові пакети використовують вже понад століття. Однак простота виготовлення і низька собівартість – це не єдині переваги таких виробів. Особливо популярні в останні роки стали фірмові пакети з зображенням логотипу компанії та іншої символіки.

На відміну від поліетиленових паперові фірмові пакети виглядають більш ефектно. Це обумовлено перш за все матеріалом, з якого вони виготовлені. Адже папір – ідеальне підстава для нанесення на неї художніх зображень будь-якого типу. Крім того, логотип на паперовому пакеті може бути не тільки насиченим, а й стійким. Він і роки по тому не втратить своєї свіжості, чого не скажеш про поліетилені. Тому фірмовий пакет з паперу – це не тільки упаковка, але і пам’ятний сувенір.

Наявність логотипу на пакеті є також одним із способів реклами компанії. Використовуючи для упаковки товару фірмовий пакет, можна не тільки підвищити культуру обслуговування клієнтів, а й уявити торговельну марку найширшої аудиторії: на вулиці, в транспорті, на роботі, сусідам і т. Д.

Людям властива тяга до прекрасного, тому багато хто з них довго зберігають фірмові пакети, виконані зі смаком. Ще одна принципова відмінність паперових пакетів від поліетиленових полягає в їх конфігурації. Оскільки папір володіє більшою жорсткістю, пакетам, виготовленим з неї, можна надати найрізноманітніші форми.

При цьому вони не будуть складатися і згинатися, як целофанові. Крім того, папір прекрасно поєднується з іншими матеріалами. Так, фірмовий паперовий пакет може мати мотузкові ручки, аплікацію з фольги, «блискітки» з бісеру та т. П.

Про стратегічне значення фірмових паперових пакетів маркетологи знають вже давно. Зокрема, запам’ятовується логотип, що асоціюється у клієнтів з високою якістю товару або обслуговування, легко пізнаваний серед безлічі інших. Це, в свою чергу, збільшує шанси того, що клієнт знову звернеться в дану компанію за покупкою або отриманням послуг.

Нарешті, ще один аргумент на користь паперових фірмових пакетів базується на «екологічних» міркуваннях. На жаль, кинуті на вулиці елементи упаковки – не рідкість. При цьому поліетиленові пакети, плівка і т. П. Вимагають більш складної утилізації. Їх нелегко спалити, вони не розмокають, зменшаться в обсязі, що не перегниває і т. Д. Папір в цьому плані набагато легше знищується і не становить великої проблеми для навколишнього середовища.