Команда російських вчених з Самарського технічного університету розробила унікальну їстівну плівку для різних продуктів харчування, які використовуються в різних екстремальних умовах.

Ця плівка створена на основі натуральної рослинної сировини (овочевого або фруктового пюре). Ось це і є одним з головних перевагою цієї упаковки – натуральність інгредієнтів.

Розробники стверджують, що їх плівка володіє відмінними антибактеріальними властивостями, завдяки чому упаковані в неї продукти зберігаються довше, ніж у звичайній упаковці. Крім того, самарські вчені говорять про те, що їх плівка набагато міцніше за іноземні аналоги.

Можливо, така плівка стала б у пригоді туристам, які здійснюють екстремальні подорожі. Можливо, вона також може зацікавити військових. Загалом, застосування такої упаковки можливо тільки у відповідних умовах.

Втім, у їстівної упаковки є один великий мінус – на ній накопичується бруд. Виходить, що продукти спочатку потрібно упакувати в їстівну упаковку, а потім ще і в звичайну упаковку, щоб захистити весь вміст від бактерій.

Якщо хочете придбати якісний продукт вам допоможуть менеджери. Зателефонуйте до нас для отримання детальної інформації.