За даними інституту IWI, в Австрії на підприємствах пакувальної галузі зараз працюють близько 43 600 чоловік. Так як австрійська пакувальна індустрія розвивається великими темпами, то і кількість робочих місць в ній буде тільки збільшуватися.

У глобальному ж масштабі австрійські підприємства пакувальної галузі на даний момент забезпечують роботою понад 64 тис. Осіб (філії австрійських компанія розташовані в багатьох країнах світу).

Взагалі ж, пакувальна галузь займає важливе місце в економіці Австрії. Так, наприклад, в 2015 році загальний оборот підприємств пакувальної галузі досяг 9,2 млрд. Євро. Цифра, погодьтеся, вражаюча, враховуючи невеликі розміри цієї європейської країни.

У доповіді інституту IWI відзначається, що в 2015 році австрійські виробники упаковки і пакувального обладнання виготовили продукцію на загальну суму 4,6 млрд. Євро. Прогнозується, що в 2016 році ця цифра збільшиться на 5-10%.

Відзначимо, що в останні роки чудово зарекомендували себе австрійські дизайнери упаковки, які отримали кілька престижних нагород. Так, в нинішньому році компанія Smurfit Kappa завоювала п’ять нагород міжнародної премії Red Dot Design Award