Експерти компанії HAVI, яка займається логістикою і пакувальними рішеннями, прогнозують, що в 2017 році ринок упаковки багато в чому буде розвиватися під впливом попиту з боку користувачів Інтернету.

В останні роки постійно збільшується кількість покупок товарів через Інтернет. Це призводить до того, що потрібна індивідуальна упаковка, а також упаковка самих різних розмірів. Експерти HAVI прогнозують, що в 2017 році відбудеться збільшення розмірів упаковки якраз через активність користувачів Інтернету.

Крім того, експерти HAVI вважають, що в 2017 році відбудеться зниження ваги деяких видів упаковки за рахунок використання сучасних технологій. При цьому якість упаковки (наприклад, її міцність) не постраждає. На жаль, компанія HAVI не стала уточнювати цей пункт, чомусь не вважаючи його дуже важливим. На наш погляд, цікаво було б дати прогноз щодо розвитку упаковки, створюваної за допомогою 3D-друку.

Ринок упаковки в нинішньому році, як, втім, і раніше, буде велика увага приділяти дизайну. Це теж відзначають експерти компанії HAVI. Красива упаковка часто призводить не тільки до першої покупки, але і до повторних покупок, а хіба не про це мріють всі виробники?