Уже в 2017 році ринок паперової упаковки в Бельгії збільшиться в рази. Це пов’язано з тим, що бельгійським магазинам заборонять використання пластикових пакетів для упаковки куплених товарів.

Кілька місяців тому влада Бельгії з метою захисту навколишнього середовища взяли рішення заборонити використання в торгівлі пластикових пакетів. Правда, бельгійські торговці довго пручалися ухваленню цього законопроекту. Однак, в кінцевому підсумку вони не зуміли відстояти свою точку зору.

У деяких бельгійських містах вже почав діяти ця заборона. На територію всієї Бельгії він пошириться в 2017 році. Якщо торговці порушать цю заборону, то їм доведеться заплатити великий штраф, в деяких випадках мова може йти про штраф в сотні тисяч євро.

Тепер бельгійським супермаркетам і магазинам доводиться шукати заміну пластиковим пакетам. Швидше за все, це будуть спеціальні паперові пакети. Таким чином, експерти прогнозують бум паперової упаковки в Бельгії вже в найближчі місяці. Мабуть, подібне скоро чекає і інші європейські країни.